dr n. med. Lucyna Siemińska

Internista, Endokrynolog

Jestem zadowolona z opieki Pani Doktor. Leczy moją chorobę skutecznie i jest uprzejma

Nie polecam. Problemy z tarczycą mam od kilku lat i Pani doktor została mi polecona przez innego lekarza że bardzo dobra. Zamiast zająć się problemem to odesłała do lekarza rodzinnego, nawet wystarczającą ilość tabletek nie wypisała.

Niestety ale Pani doktor do problemu Haschimoto podchodzi w ten sposób iż wystarczy badać tylko Tsh a inne hormony zostawić, co nie jest chyba dobre przy leczeniu i podawaniu hormonów - co potwierdzają artykuły medyczne - więc nie polecam do leczenia tej choroby./

Leczę się od wielu lat. W ostatnich kilku latach jestem leczony/prowadzony przez Panią Doktor Lucynę Siemińską. i od tego czasu jestem leczony skutecznie. Dzięki kompetencji, życzliwości, bezinteresownemu medycznemu poświęceniu pacjentowi ze strony Dr Siemińskiej moje zdrowie zostało wyprowadzone z trudnego stanu do ( jak widzę to już obecnie ) wyzdrowienia. Życie to olbrzymia wartość, życie w zdrowiu to także b.duża radość. Pani Doktor dziękuję! pacjent/Andrzej.

Znakomita kobieta :)polecam wszyskim potrzebującym endokrynologa a pani doktor siły aby mogła nas przyjmować

w końcu po długich poszukiwaniach trafiłam na dobrego endokrynologa który w pełni spełnia moje oczekiwania

jest lekarką z prawdziwego zdarzenia,polecam

jest lekarką z prawdziwego zdarzenia,polecam

lekarka z powolania,mila i super kobieta.

lekarka z powolania,mila i super kobieta.

JAKI JEST KOSZT WIZYTY PRYWATNEJ>?> W JAKICH GODZINACH PRZYJMUJE PANI DR W SKOCZOWIE?PROSZE O ODP

Pani Doktor na prawdę godna polecenia, emanuje ciepłem, dokładnie objaśnia problem, na pewno nie zmienię Pani Dr na innego lekarza