lekarz Lucyna Stachyra

1,3
1,1

Miałem nieprzyjemności bycia u tej pani "doktor na komisji jednoosobowej. Arogancja i brak kultury nie zna granic. Nie douczona baba , która kwestionuje specjalistów. Kto tę kobietę zatrudnił to jest porażka!!!! Nie potrafi czytać ze zrozumieniem powinna już dawno się dzień na emeryturze a nie w zusie. Została na nią złożoną skarga. Mam nadzieję, że to babsko zostanie odesłanie tam gdzie jej miejsce .

Pani " lekarz" Lucyna jest niekompetentna w tym co robi , nie powinna już pracować. Przywiozłem moje badania m.in. rezonans nie miałem jeszcze do niego opisu więc stwierdziła że ona nie odczyta tego bo się nie zna . Podważa kompetencje i diagnozę lekarzy specjalistów u których byłem. Jest lekko mówiąc bardzo nie uprzejma. Badanie Pani Lucyny jest wykonane młoteczkiem i zostałem zważony to potrafi najlepiej... odczytywać liczby z wagi. Stwierdziła że jeśli przyjechałem samochodem to jestem zdrowy ! Zwolnienie miałem do końca marca lecz zostało zabrane z dniem komisji w Zusie. Zostało unieważnione! Szkoda słów !

Pani lekarz mija się z powołaniem, pomimo zdjęć RTG kręgosłupa i innych badań stwierdziła zdolność do pracy i unieważniła zwolnienie lekarskie. Moim zdaniem jest niekompetentna i powinna już odejść na zasłużoną emeryturę, a ludzie których skrzywdziła swoim orzecznictwem powinni wnieść skargi, tak jak ja to uczyniłem.

poziom obsługi, elokwencji i umiejętności (ich zupełny brak na tym poziomie) poniżej wszelkiej krytyki. bezczelność chyba wrodzona, albo to po prostu już taki nawyk. pełna kompromitacja środowiska lekarskiego. ta Pani nie jest w żaden sposób wiarygodna. w tym chyba również wiek może nie pozostawać bez negatywnego w skutkach wpływu na taką, a nie inną postawę. teorie tej Pani "lekarz" nie mają żadnych szans w żadnych sądzie. bo w tym środowisku są ludzie często nie tylko wykształceni, ale też myślący. ta "lekarz" podważa teorie specjalistów, w tym wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach. dziwę się, że jeszcze nikt nie zrobił z nią porządku i nie odesłał na emeryturę, tudzież rentę. Pani się wybitnie kompromituje, a przy tym stawia w złym świetle całą instytucję - ZUS. natomiast sama instytucja ZUS naraża się w ten sposób /zatrudniając taką personę na nie potrzebną choć słuszną krytykę. zatrudnianie takich ludzi do takiego orzecznictwa jest wielce kompromitujące. ewidentny brak właściwych kryteriów przy wyborze takie lekarza - orzecznika. w dodatku ta persona zdaje się próbować w trakcie wizyty obrażać ludzi, którzy próbują wypowiedzieć jej swoje racje prosto w oczy bez zbędnych ogródek.
PRZEPRASZAM ZA 1 PUNKT W KAŻDEJ KATEGORII. PANI NIE ZASŁUGUJE ANI SWOJĄ POSTAWĄ, ANI POD ŻADNYM INNYM WZGLĘDEM NA CHOĆBY 1 PUNKT W ŻADNYM Z PODANYCH WYŻEJ KRYTERIÓW.

Zgadzam się z opiniami innych osób ta Pani to już powinna na emeryturze siedzieć i wnuków pilnować a nie badać chore osoby na zwolnieniu.Glupio się pytać co ci jest a za chwilę stwierdza że jesteś zdrowa chyba sama wizyta na kontroli uzdrowi człowieka.Jest bardzo chamska w stosunku do ludzi burdel ma w papierach niesamowity skoro człowiek leczy się na coś innego a w komputerze ma co innego jeszcze bezczelnie twierdzi że to Ty tak podałeś.Co za znieczulica twierdzi że siedzisz na zwolnieni i nic nie robisz żeby się wyleczyć to co mam sobie sam wymienić kręgosłup na nowy??? Widzi człowieka 5 min i co może stwierdzić skoro to ja cierpię w domu z bólu a ci powie niema przeciwwskazań do pracy i ciągle dopytuje o rzeczy które nie mają nic wspólnego z chorobą.Zus chyba nie widzi problemu w tym ja ta pseudo P. Doktor traktuje ludzi może im to pasuje może w końcu czas napisać skargę na tą Panią może ktoś się zainteresuje w końcu.

Komisja lekarska z udzielem tej pani to jakaś kpina. Jestem po wypadku samochodowym w usztywnieniu szyi czekam na rezonans magnetyczny a pani '' doktor '' kazała go ściągnąć i zaczęłam machać mi głową w każdą stronę nie patrząc wgl na to że krzyczałam że to mnie boli. Zbadala kolana mlodkiem zważyła i uznała że jestem zdolna do pracy a gdy zapytałam się że zkoro jestem taka zdrowa to co mam zrobić z rezonans em bezczelnie odpowiedziała żebym nie zajmowała miejsca chorym moim udawaniem. Jak zapytałam jak mam z bólem kręgosłupa dźwigać skrzynki powiedziała mnie też boli ucho i jakoś pracuje. Śmiech na sali szkoda że ją dupa od siedzenia na stołku nie boli. Wredniejszej osoby nigdy nie spotkałam a na komisje lekarską powinni dawać ortopedow jeśli ktoś ma uraz kręgosłupa a nie interniste

Pani Lucyna kompletnie nie potrafi rozmawiać z pacjentami, ignoruje polecenia od lekarzy specjalistów, jest strasznie nie uprzejma i bardzo chamska. Osobiście uważam że osoba taka jak pani Lucyna nie nadaje się na lekarza, Uważa że zna się na wszystkim a potrafi tylko odczytać wyniki z wagi i leczy uderzając młotkiem w kolana. Skoro jest tak dobrym lekarzem za jakiego się uważa to niech zbada swój słuch bo coś tam ewidentnie nie styka

Pani doktor internista pracuje dla ZUS. Jest jednoosobową komisją, potrafi podważać kompetencje lekarzy specjalistów nie zapoznając się dobrze z dokumentacją medyczną. Przeprowadzając badanie młoteczkiem stwierdza, że pacjent jest ZDROWY, mimo stwierdzonej dyskopatii, lordozy i zmian zwyrodnieniowych. Ktoś chętny na cuda młotkiem.