lekarz Lucyna Stożyńska

1,6

Czy osobę która nie udziela pomocy choremu można nazwać lekarzem? Chyba nie...no to kim jest ta Pani która zajmuje gabinet lekarski i jest niby lekarzem rodzinnym (nie z wyboru tylko z braku możliwości wyboru).? Dlaczego jej przełożeni w trosce o dobro pacjentów i prestiż przychodni nie rozwiąże z tą kobietą umowy o pracę? Same negatywne komentarze podważają jej kompetencje i kwalifikacje więc dlaczego jeszcze tam jest?

Po wizycie u Pani doktor podjęłam decyzję o natychmiastowym wypisaniu się z przychodni (gdzie rejestracja jest rownie słaba) i skierowaniu oficjalnej skargi na pracownika NFZ. Mam nadzieję, że poniesie ona konsekwencje choć jakiekolwiek swojego nieprofesjonalnego podejścia do pacjentów. Ciekawe czy jej nie wstyd przed sobą, swoją rodziną i innymi lejarzami, kiedy czyta opinie o sobie, które są niestety (!) jakże prawdziwe.

Niestety wszystkie opinie są prawdziwe. Lekarka chyba celowo odstrasza, totalna porażka. Wizyta opóźniona, lekarka wręcz chamska na wstępie, zanim cokolwiek się zdąży wydarzyć.

Niestety ale opinie, które można znaleźć na temat PANI DOKTOR są prawdziwe. Byłam na wizycie w przychodni na Oksywiu… krzesło dla pacjenta postawione przy samych drzwiach - pani doktor nawet do mnie nie podeszła tylko od razu dała skierowanie do specjalisty, gdzie najbliższa wizyta na NFZ była za tydzień a ja miałam stan zapalny… lekarka była nieuprzejma i arogancka - nie mam pojęcia po co zatrudnia się w przychodni takie osoby. Na szczęście następnego dnia znalazłam lekarza, który zainteresował się problemem i mi pomógł. W czasie pandemii kilkukrotnie miałam wizyty lekarskie z dziećmi u pediatry, badanie na NFZ oraz wizyty w gabinetach prywatnych ale pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do pacjenta - jakby był trendowaty. Jestem zażenowana ostatnią wizytą i zmieniam przychodnię.

Ta pani to istna ignorantka. Uważam że praca lekarza jest dla niej karą, kompletnie pozbawiona empatii. W kwestii leczenia wypisuje silne leki przeciwbólowe nie interesuje ją źrodło problemu.Wszystko na zasadzie by zbyć pacjenta. Szczerze nie polecam nikomu.

Popieram opinię wydana powyżej. Nigdy więcaj takich lekarzy! ta pani nigdy nie powinna świadczyć usług medycy nie spotkałem lekarznych, pacjenta traktuje przedmiotowo. Do tej pory nie spotkałem lekarza który odmówiłby pomocy, ale dzisiaj przeżyłem szok!!!! Nawet pani w recepcji przyznała, że to niewyobrażalne.No ale zawsze jest ten pierwszy raz. Oby ostatni.

Bardzo nieuprzejma osoba. Zdecydowanie bez powołania. Zero empatii. Zaskakująca ignorancja. Ewidentnie praca dla tej pani jest karą, więc stara okazać się to pacjentom. Trudno zrozumieć jak mając w rękach odpowiedzialność za zdrowie obcej osoby można tak po ignorancku do niej podchodzić!