lekarz Lucyna Zaniewska

1,8
2,2
2,4
1,8

Ja jestem zszokowana poniższymi opiniami, bo co prawda jestem pacjentka Pani Doktor dopiero od 2 lat, to do tej pory zawsze traktowała mnie miło i odpowiedziała na każde zadane przez mnie pytanie. Nie żałuje skierowań do specjalistów. Jak poszłam do niej z przewlekłym kaszlem, to najpierw mnie dokładnie zbadała, wypisała lekarstwa, a jak przyszłam po 2 tyg i się okazało,że wyczerpała swoje możliwości, to bez problemu wypisała mi skierowanie do alergologa, pulmunologa, na RTG płuc i do laryngologa. Poczułam się jak pacjentka, której Pani Doktor naprawdę chce pomóc. Chodzę również do niej z moją kilkuletnią córeczką i nigdy nie byłyśmy źle czy niemiło potraktowane. Ja osobiście nie mam pani Doktor nic do zarzucenia :-)

Najgorszy lekarz u jakiego byłam! Nie polecam, wymagającym pacjentem nie jestem ale miałam 2 wizyty u tej Pani i 2 wspominam źle. Wielką łachę robi, pięniądze dostaje za prace a siedzi jakby za kare! NIGDY więcej do niej nie pójdę!

Ta pani przez cala wizyte miala taki wyraz twarzy ktory swiadczyl ze poprostu sie wywyzszala jak wspomnialem ze rowniez jestem na medycynie to spojrzqla na mnie z podniesionymi brwiami jakbym byl dla niej jakims zagrozeniem.Co do wizyty moze byc choc nie polecam traktuje pacjenta powierzchownie i jak najszybciej chce sie go pozbyc a i jeszcze pod koniec pyta sie ilu pacjentow zostalo na korytarzu Poprostu smiechu warta wizyta Nie polecam!!!!

zgadzam się z powyższym komentarzem, kompletny brak kultury i szacunku do drugiego człowieka, na każdego patrzy z nieuzasadnioną wyższoscią, zachowanie dalekie zachowaniu prawdziwego Lekarza, do końca nie rozumie swojego zawodu pod względem deontologicznym... zdecydowanie nie polecam.

Niestety, ale chyba właścicielki nie wiedzą w jaki sposób ich pracownica zajmuje się pacjentami. Jest bardzo niemiła, chce jak najszybciej pozbyć się i robi łaskę, że w ogóle zbada pacjenta. Zachowanie tej Pani przypomina mi lata 70-te. Właścicielki stają na głowie, aby ściągnąć pacjenta, dbać o niego a ta lekarka jest jest jak z innej bajki. Radzę omijać szerokim łukiem...!!! Pozostali się jak najbardziej OK

Radzę omijać szerokim łukiem...!!! Pozostali się jak najbardziej OK