lekarz Ludmiła Gonorowska

Irydolog

Dziękuję Pani doktor,stwierdziła u mnie zapalenie trzustki co potwierdziły liczne badania,odpowiednia diagnoza oraz zaproponowane przez nią leczenie sprawiły że dzisjaj czuję się o stokroć lepiej,polecam

Czy jest możliwe żeby p. doktor patrząc w oczy nie wykryła jaskry??? Okulista stwierdził to przy zwykłym badaniu wzroku.

Super fachowiec, wrecz cudotworca. Żona z rakiem, nikt juz nie dawał jej szansy, w tej chwili czuje sie dobrze, nie ten czlowiek.Pani dr Ludmiła wyciągnela ją z tego dołka. Fakt, ze leczenie nie jest tanie, ale do onkologow i do apteki zanosilismy te same piebniAdze i bez efektu, było coraz gorzej, teraz po zastosowaniu leczenia przez p. dr zona czuje sie wrecz super. Wielkie dzieki pani doktor za jej serce i dobroc okazywaną dla pacjentow. Teraz juz leki mamy z bonifikatą, wiec nie jest tak zle, wazne , ze zdrowie wrocilo. Wdzięczny pacjent

Leki przepisuje drogie, ale naprawdę skuteczne. Ja miałam potworne problemy z żołądkiem. Byłam u kilku lekarzy z miernym skutkiem. Teraz biorę 2 tabletki dziennie i zapomnialam juz, że kiedyś byłam chora. Poza tym cała diagnoza w 100% trafiona. Odpowiednia diagnoza, dobrze dobrane leki. Polecam!!!

yo! mam 14 lat byłem z mamom tam u tej babki i nic sie nie sprawdziło mam porobione badania .

Nie jestem w stanie wyrazić wdziecznosci p.Ludmile za uratowany wzrok :)polecam bardzo

Może Pani doktor miała gorszy dzień, jakoś nic mi się nie potwierdziło. Jestem rozczarowana.

Super lekarz,pomogła mojej niespełana rocznej córci,chociaż lekarze rozkładali ręce,nawet pobyt w szpitalu nic nie dał,P.DR od razu postawiła prawidłową djagnozę i co najważniejsze to zalecone leki przyniosły szybką poprawę,gorąco dziękuje Aneta:)

Kilka opinii ogólnikowych (niewiele w stosunku do korzyści dla pacjentów) i anonimowe, dlaczego??? Skąd leki, czy z apteki takie drogie??? Cena wizyty dość wysoka. Nic nie ma o prowadzeniu leczenia i kontroli irydologa przebiegu tego leczenia. Czy jest to jednorazowa diagnoza???

Polecam Panią doktor. Pomaga ewidentnie, co potwierdzają wyniki badań. Jedyny mankament to bardzo drogie leki, które trzeba zażywać, choć Pani doktor przepisuje również zioła i inne specyfiki, które nie obciążają portfela aż tak. Mówiąc krótko - udaje jej się wyleczyć chorobę, kiedy inni lekarze nie dają rady tego zrobić. Polecam tego lekarza.