lekarz Ludmiła Gonorowska

Irydolog

Bardzo dobry specjalista,polecam wszystkim!!!Tylko gdyby te preparaty mogły być tańsze,o nie każdego stać na nie.

Pani Doktor to fantastyczna osoba, jest niesamowita, potrafi zdiagnozować najbardziej ukryte schorzenia lub skłonności, Ciało ludzkie nie ma dla niej tajemnic, Bardzo Ją cenie jestem jej pacjentką od lat,ufam Jej nawet w kwestii zdrowia moich małych córeczek. Naprawdę POLECAM

witam jak można tak źle pisać o pani doktor jest to bardzo dobry specjalista lekarz doskonale czyta choroby danego pacjenta siada się patrzy w oczy i mówi schorzenia i na wszystko mam potwierdzenia od lekarzy uprzejma tłumaczy wszystko ludzie z całego kraju się lecza u pani doktor i są zadowoleni fakt jest ze leki firmy tiens są dość drogie ale pomagają lepiej się czuć.

LUDZIE!!! NAJLEPSZA PANI DOKTOR DO KTÓREJ BÓG MNIE SKIEROWAŁ ;D GDYBY NIE ONA TO NIE WIEM CO TERAZ BY ZE MNĄ BYŁO. KIEDY BYŁAM MAŁA (OK. 16 LAT TEMU) BOLAŁ MNIE BRZUCH. LEKARZE MÓWILI ŻE SYMULUJĘ :/ SZPITALE SZPITALE LEKARZE I JESZCZE WIĘCEJ LEKARZY ;/;/;/ DOPIERO PANI DOKTOR GONOROVSKA ODKRYŁA ŻE TO GŁÓWKA TRZUSTKI I TO BEZ ŻADNEGO WIĘKSZEGO WYSIŁKU!!! DAŁA ZIÓŁKA I COŚ TAM JESZCZE- NIE PAMIĘTAM ;D I DO TEJ PORY NIC NIE WRÓCIŁO! ŻADNE OBJAWY, BÓLE! POLECAM PANIĄ DOKTOR- NAPRAWDĘ MA DAR OD BOGA- ONA SAMA JEST DAREM DLA LUDZI :)

Dobry specjalista do ktorego chodze juz ok 2,3 lat.Bardzo mi pomogl w moich dolegliwosciach i jest stanowczo lepiej.Koszt konsultacji,a raczej badania jest nawet dostępny choc preparaty są dosc drogie.Polecam

pani irydolog ludmila roapoznala moje choroby w 100 procentach a co do djety polecanej przez pania irydolog jest poprostu wysmienita

Pani Ludmiła wyleczyła moją żonę kiedy inni lekarze nie dawali jej szans! Dziękuję! Ma Pani dar od Boga! Zbigniew F.

Zbigniew F.

Polecam wszystkim,którzy myślą, że nie ma już szans na zdrowie i tym którzy dbają o profilaktyke by zdrowym pozostać.