lekarz Ludmiła Grudzis-Piątek

2,6

Jestem bardzo zadowolona ,szybka i fachowa pomoc lekarska, Pani doktor bardzo kompetentna , uprzejma i miła szczerze polecam .

Nie polecam. Kobieta nieuprzejma, odzywa się bezosobowo. Jakby za karę pracowała. Nawet na wizycie prywatnej. W szpitalu zbadała i na powitanie tekst "tu będzie łyżka". Brak taktu w ciężkiej sytuacji dla każdej kobiety.

Bardzo sympatyczna, przyjmowała mnie do porodu. Wielkość dziecka obliczyła dużo lepiej od polecanego doktora Wąs...... Który kasował 200zł za wizytę. Potrafiła odpowiedzieć na moje pytania. Byłam bardzo zadowola

Praca Pani Ludmily jako lekarza to jakieś nieporozumienie. Byc moze posiada ona jakąś wiedzę i umiejętności, ale na pewno nie potrafi ich wykorzystać i nimi się podZielić. Prowadząc u niej ciaźe jedyna informacja jaka otrzymałam, było na pierwszej wizycie "jest żywa pojedyncza ciaza" (być może czuła się do tego zobligowana, ponieważ rok wcześniej moja ciąża obumarla w 7 tygodniu). Kolejne wizyty to jakaś katastrofa. Stale skarzyla się położnej (w mojej obecnosci), ze ma same ciężarne pacjentki i już nie daje rady. Kiedy zakończyła wizytę, nie wreczywszy mi skierowania na żadne ...

Prowadząc u niej ciaźe jedyna informacja jaka otrzymałam, było na pierwszej wizycie "jest żywa pojedyncza ciaza" (być może czuła się do tego zobligowana, ponieważ rok wcześniej moja ciąża obumarla w 7 tygodniu). Kolejne wizyty to jakaś katastrofa. Stale skarzyla się położnej (w mojej obecnosci), ze ma same ciężarne pacjentki i już nie daje rady. Kiedy zakończyła wizytę, nie wreczywszy mi skierowania na żadne badania, zapytalam, czy mam cos robic na nastepna wizytę, usłyszałam, ze wszystkie jesteśmy takie same i jak nam nie powie, to nic same od siebie nie zrobimy... Kiedy pojawiła się infekcja intymna, badała mnie nie kryjac swojego obrzydzenia uplawami. Gdy w czasie usg genetycznego, dziecko ułożyło się w pozycji niekorzystnej do pomiarów, prychala i fukala, swidrujac mnie glowca dopochwowa i naciskając z góry głowica zewnętrzna, co było bardzo nieprzyjemne, a wręcz bolesne. Regularnie otrzymywalam recepty na leki, które w ciąży powinny być przepisywane tylko w wyjątkowych i skrajnych przypadkach (konsultowane z innym lekarzem). Po badaniach usg nie mialam zadnej informacji na temat stanu dziecka, nie mowiac juz o plci. Ostatecznie postanowiłam przeniesc sie do innego lekarza i dopiero teraz widzę, ze na nfz mozna prowadzic ciaze po ludzku - wszystko zależy od człowieka.

U tej pani byłam dwa razy na badaniu ginekologicznym. Za pierwszym razem standardowa cytologia itd, za drugim plamienia w ciąży zagrożonej. Nie była moim lekarzem prowadzącym, jednak przestraszona plamieniami postanowiłam udać się do niej na pilne badania USG. Przy obu wizytach czułam się jak jakieś zwierzę rozpłodowe, 'pani doktor' zwracała się do mnie bezosobowo: po co przyszła, czego oczekuje, niech się rozbierze, niech się położy. Aż ma się ochotę odpowiedzieć słynnym już: niech się w dupę pocałuje. Po wyjaśnieniu moich obaw związanych z plamieniami wykonała badanie usg. Monitor tylko w stronę lekarza, żadnego kontaktu ze mną, żadnego wyjaśniania co widzi na ekranie. Po 'niech się ubierze' usłyszałam tylko 'jeden płód żywy'. Myślę, że szkoła się na podręcznikach z obozu koncentracyjnego. Nie polecam nikomu kontaktu z tą kobietą.

Ciążę od samego początku prowadziła doktor Piątek. Nigdy mnie nie zawiodła, zawsze mogłam do niej zadzwonić gdy coś mnie niepokoilo. Była też przy mnie w szpitalu. Jeśli jeszcze kiedyś będę w ciąży to też dr Piątek będzie ja prowadzić. Szczerze polecam

Nie polecam. wg nie wiem jakim cudem jest lekarzem. Przyjechałam do pani doktor z krwotokiem, zagrażało poronienie. Chciała od razu zrobić skrobankę mimo serduszko dziecka biło. Na szczeście póżniej trafiłam na wspaniałego pana doktora który miał inne zdanie. Dzisiaj moje dziecko ma 4 latka i jest zdrowe.

Nie polecam ! Pani doktor chyba nie wie na czym polega jej praca. Poszłam do niej, a ona mnie wyśmiała. Na moją dolegliwość (patrząc mi w oczy, nie zbadała mnie nawet) przepisała mi tabletki antykoncepcyjne. Po tej przykrej wizycie poszukałam bardzo dobrego ginekologa w Gdańsku. Na pierwszej wizycie zlecił mi badania hormonalne. Okazało się, że mam za wysoki poziom prolaktyny - 3 x więcej niż norma przewiduje ( dla jasności wysoki poziom prolaktyny powoduje, ze moje cykle są bezowulacyjne). Pan doktor przepisał mi tabletki które obniżają poziom tego hormonu. Według ...

Według mnie u lekarza który zna się na tym co robi historia leczenia powinna wyglądać w ten sposób: problem -> badania -> diagnoza -> leczenie. A nie tak jak w przypadku dr Piątek: problem -> wyśmianie pacjenta -> popatrzenie mu w oczy -> wypisanie recepty.
Podsumowując. Czy można przepisać tabletki antykoncepcyjne (które powodują, że cykle stają się bezowulacyjne) komuś kto aktualnie ma cykle bezowulacyjne ?
Jeszcze raz. Nie polecam !

Niestety niedawno miałam wątpliwą przyjemność spotkania się z tą panią... Przyjmowałam mnie na oddział, badanie które przeprowadziła i bzdury które przy tym opowiadała będą przeze mnie niezapomniane do końca życia. Nadaje się może do badania zwierząt, chociaż do tego też trzeba mieć podejście odrobinę wyczucia i jakąś wiedzę, wg mnie ona nie ma NIC. Nie mam pojęcia dlaczego ktoś taki jeszcze pracuje w szpitalu, ja za swojej str. wniosę oficjalną skargę. Ta kobieta wyśmiała mnie, mojego lekarza prowadzącego, słyszałam jak wypowiada się o pacjentkach i jak na nie krzyczy, traktuje tak wszystkie, nie byłam wyjątkiem. Nie reprezentuje sobą nic i mam nadzieję że ja ani żadna bliska mi kobietka nigdy nie będzie musiała mieć z tą babą żadnego kontaktu a za szpitala ją w końcu wywalą bo to skandal co ona tam wyprawia. Nie polecam!!!

Nigdy nie poleciłabym nikomu tej Pani. Będąc na porodówce z moim pierwszym synkiem potraktowała mnie bardzo przedmiotowo, mnie i wszystkie inne Panie, wykrzyczała "nie mogę słuchać tych waszych ryków", przez cały dyżur tylko raz podeszła do mnie, a przy badaniu usłyszałam, "przestańcie histeryzować, to przecież nie boli ". Mam ogromną nadzieję,że przy następnym porodzie nie spotkam się z Tą Panią.