lekarz Ludmiła Kołodziejczyk

Chirurg dziecięcy

Trafiłam do pani Kołodziejczyk. Na pierwszej wizycie skierowała dziecko na usg. I wystawiła błędne skierowanie... Na drugiej wizycie nie miała właściwie pojęcia, co dziecku dolega, więc wystawiła skierowanie do kolejnego specjalisty. Ponownie błędnie wypisane. Na temat leczenia p. Kołodziejczyk nic nie napiszę, bo nie miałam możliwości przekonać się, jakim jest lekarzem. Organizacyjnie jest bardzo kiepska.

Czas to pieniądz, dlatego byle szybciej pozbyć się pacjenta. U weterynarza z chorym psiakiem więcej się dowiedziałem na temat leczenia i ew. prognozy, niż u Pani Kołodziejczyk o dziecku ze złamaniem.

Czas to pieniądz, dlatego byle szybciej pozbyć się pacjenta.

Ulubionym tekstem pani doktor jest "oj, mama!" w połączeniu z lekceważącym machnięciem ręki, serwowane po każdym pytaniu i dociekaniu w sprawach leczenia dziecka. Niby miła i uśmiechnięta ale lekceważąco traktuje i pacjenta i rodzica. Po wizycie u niej musiałam zrobić rajd po lekarzach po badania i konsultacje złamanego obojczyka, który nie zrasta się już trzeci miesiąc. Na widoczny przykurcz rączki i prośbę o rehabilitację powiedziała, że dzieci się nie rehabilituje.

Anioł, nie człowiek. Profesjonalna, rzetelna, kompetentna. Dr. Kołodziejczyk to wspaniały człowiek i rewelacyjny lekarz. Godny polecenia w 100%

Godny polecenia w 100%