lekarz Ludmiła Lewandowska

Poszłam do pani dr przez przypadek. potrzebowałam szybkiej pomocy. Za wizytę zapłaciłam 80 zl, nie dowiedziałam się niczego. Nie spotkałam się jeszcze z taką niekompetencją. W dodatku zle wypisala mi receptę i musiałam z apteki wracać z powrotem do gabinetu żeby poprawiła. Żenujące. Odradzam z całego serca!!!

Ja oczywiście bardzo polecam! Pani doktor jest miłą i uprzejmą osobą, a przede wszystkim kompetentną, a to się chyba liczy najbardziej! Nie podzielam opini innych osób, które obrażają ją ze względu na wiek, nie podając konkretnych argumentów na poparcie swoich wywodów. Poszłam do niej na pierwszą w życiu wizytę, ponieważ po zrobieniu kilku testów ciążowych, chciałam potwierdzić czy na prawdę jestem w ciąży. Pani doktor zrobiła wywiad, uspokoiła kiedy miałam pierwszy raz usiąść na "fotelu tortur", a przede wszystkim żartowała i to w taki sposób, że wcale nie czułam się skrępowana! Zleciła wszystkie potrzebne badania i kazała od razu umówić się na kolejną wizytę. Prowadzi moją ciążę od samego początku i nie czuję się zaniedbywana. Jeśli czegoś nie wiem, po prostu ją pytam i zawsze mi odpowiada w wyczerpujący sposób. Zaletą jest także to, że poświęca mi dużo czasu, nie spieszy się, rozmawia, tłumaczy. Polecam ją bardzo.

Zawsze bałam się ginekolożek, szczególnie starej daty, wolałam mężczyzn - na ogół milsi, delikatniejsi. Do dr Ludmiły trafiłam przypadkiem - dawno nie byłam badana i potrzebowałam recepty na tabletki antykoncepcyjne. Nie było do niej dużej kolejki i stąd taki "wybór". W dodatku wizyta na NFZ. Badanie przebiegło sprawnie, pani dr zapisała mi kilka opakowań, wytłumaczyła jak się bierze tabletki, kiedy ich działanie może być osłabione etc. - poświęciła na to czas mimo to, że już wcześniej brałam antykoncepcję doustną. Generalnie zatem polecam, byłam już na 2. wizytach i zamierzam chodzić do niej regularnie. Oczywiście na moją opinię wpływa zapewne również to, że jestem ogólnie zdrowa, nie mam żadnych problemów ginekologicznych.

Stanowczo odradzam. W gabinecie byłam 2 minuty max. Lekarka jest niemiła i w ogóle jej nie zależy na pacjentce. Nigdy więcej.. ;)

Aj a polecam!. Pani doktor jest uprzejma i dokladna a że starej daty jak piszą niektóre pacjentki....mnie to nie przeszkadza, ważne że jest kompetentna.

Do Pani dr.chodzilam glownie po recepty na tabletki,ktore wypisywala bez zadnych badan.Jednak kiedy po odstawieniu tabletek poszlam na wizyte i szczesliwa oznajmilam ze zrobilam test i bede mama ,od Pani dr.uslyszalam zeby sie tak nie cieszyc bo roznie to bywa z ciaza...poczulam sie jakbym dostala w twarz,z laska mnie zbadala,i stwierdzila ze moze to i ciaza ale nic pewnego,a gdy zapytalam o usg to uslyszalam ze kiedys tego nie bylo i kobiety zyly.Nie zalozyla mi karty ciazy,bo stwierdzila ze narazie nie trzeba,o to jakie witaminy mam brac itd musialam pytac sama. W tym samym dniu poszlam do innego lekarza,ktory nie potraktowal mnie jak intruza i posiadal ten wynalazek (USG)okazalo sie ze jestem w 7 tyg ciazy.

nie polecam,poszlam na moja pierwsza wizyte w zyciu- poszlam po tabletki antykoncepcyjne. okazalo sie ze mam nadzerke nie dowiedzialam sie skad sie wziela, co to jest jak to leczyc. tylko skomentowala ze musze zrobic cytologie ale u nich jest platna! troche mnie zamurowalo, dlatego dalej nie pytalam o nic. potem sie dowiedzialam ze przeciez nie jest refundowana i wszedzie jest platna- tak jakby chciala mnie stlenic. w sprawie tabletek nie zrobila totalnie zadnego wywiadu, zapytala tylko do jakiej kwoty maja byc, powiedzialam ze do takiej i ze slyszlam ze "te ...

w sprawie tabletek nie zrobila totalnie zadnego wywiadu, zapytala tylko do jakiej kwoty maja byc, powiedzialam ze do takiej i ze slyszlam ze "te sa dobre" i wlasnie te okreslone mi wypisala.
wszystkiego musialam sie dowiedziec sama, po wykupieniu paru paczek dowiedzialam sie ze nie mozna laczyc tabletek z papierosami!nawet nie zapytala czy pale. powiecie ze moglam sama o wszystko dopytac ale skad mialam wiedziec, bylam gowniarą 17letnią, wdodatku na pierwszej wizycie. porazka wiecej do niej nie pojde.

ja tej Pani nie polecam bo jak chodzilam do pani doktor prywatnie to byla bardzo uprzejma wrecz kochana.Zmienilo sie wszystko gdy poszlam do niej na zwykla wizyte(publicznie).Byla straszna az nie do poznania.To tak jakby aniol przemienil sie w diabla.Chyba wtedy juz zapomniala ile moja babcia u niej w gabinecie pieniazkow zostawila.Juz nie wspomne ze jako 20 latce przepisala mi tabletki Cilest wogole mnie nie badajac.Tabletki doprowadzily mnie do krwotoku.A gdy w wieku 24 lat bylam sie zbadac czy nie jestem w ciazy(publicznie) to krecila glowa spogladajac na mnie.

Jest niezwykle mądrą lekarką. Polecam.

Jest niezwykle mądrą lekarką. Polecam.

Pani doktor jest bardzo uprzejma i budzi zaufanie, lecz mam zastrzeżenia co do jej metod leczenia. Dużo mówi mało robi, a oczekiwanie na wyniki wymazów są kary godne. Rozumiem tydzień, 2 ale nie ponad miesiąc tj. u tej pani miało to miejsce, nie polecam !