lekarz Ludomir Fabrycki

Laryngolog

Lekarz rodzinny Gliwice śląskie, turowski, Frankowska, Wałbrzych, dolnośląskie, Behnke, dolnośląskie, Tomaszewski, kardiolog, Lublin, lubelskie, Behnke, dolnośląskie, Loroch, ginekolog, Zielona Góra, lubuskie, Leszek Delimat, jemielity, góralczyk, małopolskie, Wróbel, urolog, Wrocław, dolnośląskie, Neurolog dziecięcy Chojnice, Pulmonolog Siedlce mazowieckie, Ginekolog Zielona góra lubuskie, Ginekolog Tarnowiec małopolskie, fronczak, dermatolog, dolnośląskie, Romanowski, Psychiatra Zielona góra lubuskie, czarniawski, stomatolog, Białystok, podlaskie

Byłem u Pana Ludomira aczkolwiek nie jestem zbytnio zadowolony z tej wizyty. Miałem zanik głosu a Pan Fabrycki ciągnął mnie za język i kazał pwiedzieć I lub E. Kiedy ja nie byłem w stanie :) Ogulnie jest w kulturalny ale jakoś nie jestem przekonany do jego sposobów leczenia.