Dr Dubrowski prowadzi moją ciążę. Jestem z niego bardzo zadowolona. Można z nim porozmawiać o wszystkim i bez przyśpiesznia bo następni pacjenci. Polecam wszystkim.

Zdecydowanie polecam ;) To była moja druga wizyta u ginekologa i niezwykle się stresowałam, ale kiedy tylko poszłam do doktora Dubrowskiego przestałam ;) Niezwykle uprzejmy, potrafi zniwelować stres, wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada chętnie na wszystkie pytania, POLECAM tego lekarza ! :):)

Zdecydowanie polecam ;)

Pozwoliłam sobie dodać i ocenić dr Dubrowskiego, ponieważ jest to forma mojego podziękowania za prowadzenie ciąży. Tym bardziej, że byłam zaskoczona tak profesjonalnym ale przede wszystkim ludzkim podejściem do opieki nad pacjentem i to w publicznym ośrodku zdrowia. Lekarz z prawdziwego powołania. Każdej kobiecie w ciąży życzyć tylko takiej opieki. Jeszcze raz dziękuję :) P Pacjentka

Pacjentka

dzieki temu lekarzowi zyja mojej siostry dzieci a ja sama uniknelam operacji

dzieki temu lekarzowi zyja mojej siostry dzieci a ja sama uniknelam operacji

Ja również przyłączam się do pozytywnych opinii. Dr Dubrowski prowadził moją drugą ciążę. Jego spokój i opanowanie oraz "ludzka" komunikacja pozwoliły mi uniknać wielu stresów. Celnie rozpoznał dolegliwości. Jest miły, uprzejmy i kompetemtny - lekarz z powołania, polecam i serdecznie doktorowi dziękuję! M.B.

Ja również przyłączam się do pozytywnych opinii.

M.B.

Witam!W pełni podpisuje się pod powyższym komentarzem!. To już moja druga ciąża, którą prowadzi dr. Dubrowski i zdecydowanie mogę go polecić jako lekarza bardzo dobrego, kompetentnego, wyrozumiałego i przede wszystkim patrzącego na dobro pacjentki. "Lekarz z powołania" :) Pozdrawiam!! S.

byłam kilkukrotnie u tego lekarza i jestem zadowolona. Można opowiedzieć o swojej chorobie bez krepacji. Polecam Dr Dubrowskiego wszystkim:)

ma na uwadze dobro pacjta brdzo dobry lekarz polecam wszystkim

ma na uwadze dobro pacjta brdzo dobry lekarz polecam wszystkim

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kamienna Góra"?

Krystyna Werszko

Cegielniana 21a

Stanisław Smok

Broniewskiego 20 lok. 9
Kamienna Góra
Lubawska 26
58-407 Chełmsko Śląskie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESKULAP"
Władysława Broniewskiego 26/26A

Paweł Piaseczny