lekarz Ludwik Dubrowski

Dr Dubrowski prowadzi moją ciążę. Jestem z niego bardzo zadowolona. Można z nim porozmawiać o wszystkim i bez przyśpiesznia bo następni pacjenci. Polecam wszystkim.

dzieki temu lekarzowi zyja mojej siostry dzieci a ja sama uniknelam operacji

dzieki temu lekarzowi zyja mojej siostry dzieci a ja sama uniknelam operacji

ma na uwadze dobro pacjta brdzo dobry lekarz polecam wszystkim

ma na uwadze dobro pacjta brdzo dobry lekarz polecam wszystkim

Zdecydowanie polecam ;) To była moja druga wizyta u ginekologa i niezwykle się stresowałam, ale kiedy tylko poszłam do doktora Dubrowskiego przestałam ;) Niezwykle uprzejmy, potrafi zniwelować stres, wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada chętnie na wszystkie pytania, POLECAM tego lekarza ! :):)

Zdecydowanie polecam ;)

byłam kilkukrotnie u tego lekarza i jestem zadowolona. Można opowiedzieć o swojej chorobie bez krepacji. Polecam Dr Dubrowskiego wszystkim:)

Ja również przyłączam się do pozytywnych opinii. Dr Dubrowski prowadził moją drugą ciążę. Jego spokój i opanowanie oraz "ludzka" komunikacja pozwoliły mi uniknać wielu stresów. Celnie rozpoznał dolegliwości. Jest miły, uprzejmy i kompetemtny - lekarz z powołania, polecam i serdecznie doktorowi dziękuję! M.B.

Ja również przyłączam się do pozytywnych opinii.

M.B.

Witam!W pełni podpisuje się pod powyższym komentarzem!. To już moja druga ciąża, którą prowadzi dr. Dubrowski i zdecydowanie mogę go polecić jako lekarza bardzo dobrego, kompetentnego, wyrozumiałego i przede wszystkim patrzącego na dobro pacjentki. "Lekarz z powołania" :) Pozdrawiam!! S.

Pozwoliłam sobie dodać i ocenić dr Dubrowskiego, ponieważ jest to forma mojego podziękowania za prowadzenie ciąży. Tym bardziej, że byłam zaskoczona tak profesjonalnym ale przede wszystkim ludzkim podejściem do opieki nad pacjentem i to w publicznym ośrodku zdrowia. Lekarz z prawdziwego powołania. Każdej kobiecie w ciąży życzyć tylko takiej opieki. Jeszcze raz dziękuję :) P Pacjentka

Pacjentka