lekarz Ludwina Machała

Nie polecam pacjent intruz no chyba że przychodzi prywatnie to nieznacznie lepiej zostanie potraktowany .

Uprzejma Pani doktor, z wiedza i doswiadczeniem i dobrym podejsciem do pacjenta. Szczegolowe wyjasnienie jakimi cwiczeniami moge zredukowac dolegliwosci i to rzeczywiscie pomaga! Zabieg profesjonalnie wykonany.

bardzo kompetentna Pani Doktor, sensowna i rzeczowa porada, zrozumiale wyjasnienie problemu, sympatyczna lekarka

Wizyta 15 minut, pani doktor miała wyraz twarzy jakby przyjmowała mnie za karę. Ogólniki, ogólniki, ogólniki.

SUPER LEKARZ .TAKICH WIĘCEJ. OD RAZU PANI DOKTÓR POZNAŁA SIĘ NA CHOROBIE.FACHOWO WYKONAŁA ZABIEGI .JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z JEJ LECZENIA.

świetny lekarz, doskonały kontakt z małym pacjentem, chętnie tłumaczy rodzicom wszystkie szczegóły. Godny polecenia dziękuję Pani doktor