lekarz Luiza Dziubińska

Pani Doktor ma bardzo dużą wiedzę i wszystko dobrze tłumaczy. Leczyłem się u niej przez prawie trzy lata. W trakcie również korzystałem z psychoterapii, u jednej z Pani Doktor znajomych. Terapię zasugerowała Pani Doktor. Nie będę pisał co mi dolegało ponieważ nie chce się tym dzielić. Napiszę jedynie, że jestem bardzo wdzięczny i cieszę się, że trafiłem akurat na nią. Bo właśnie do tego wszystko jest to fajna, ciepła, pozytywna osoba. Dziękuję!!!

konkretna profesjonalistka, rzetelnie i płynnie przebiega każda wizyta, trafne wnioski a co najważniejsze włącza pozytywne myślenie