lekarz Luiza Greczko

3,4
3,4
3,1
3,1

Lekarz, któremu w pełni ufam, a trochę kłopotów ze zdrowiem mam wykraczających poza sezonowe przeziębienia niestety. Zdarzało się, ze trafniej dobierała leczenie od lekarza specjalisty. Zorganizowana, kompetentna, nie ma kłopotu z odp na dodatkowe pytania, skierowaniami do specjalisty czy na badania, nie ma godzinnych poślizgów z umówiona wizyta. Mi akurat jej sposób bycia odpowiada, sama nie jestem wylewna😀 Od lekarza wymagam trafienia z diagnoza i odp leczenia, od wsparcia i pogadanek mam przyjaciół

Absolutnie nie zgadzam się z opinią, że p. dr Greczko to samo zło. Ja jestem z niej bardzo zadowolona i mam zamiar zmienić mojego dotychczasowego lekarza właśnie na nią. Wielokrotnie już korzystałam z jej porad, gdy w mojej przychodni nie było "numerków" i ZAWSZE pomogła i to skutecznie. Owszem, nie rzuca się pacjentowi na szyję i nie klepie go po plecach, jak niektórzy tu oczekują (jakoś panie w urzędach, na pocztach etc, też tak nie robią). jest bardzo kompetentna, nei skupia się na jednym problemie, z którym przychodzi pacjent, ale patrzy całościowo, tłumaczy wszystko, co chce się wiedzieć. Jako jedyny lekarz rodzinny przejęła się moim problemem kardiologicznym i porządnie się mną opiekuje do czasu wyczekiwanej wizyty u kardiologa, nie bagatelizując problemu, który inny lekarz miał w nosie! Ma dużo cierpliwości, można przyjść bez problemu na kontrolę nawet następnego dnia, choć niektóre leki potrzebują na działanie wiecej czasu - też spokojnie wytłumaczy;daje skierowanie na wszelkie potrzebne badania. Polecam z całego serca!

Jestem bardzo zadowolona. Szybka diagnoza. Informacje o leczeniu wyczerpujące. Pani doktor bardzo miła i uprzejma. To była nie pierwsza moja wizyta u Pani doktor.

Bardzo kompetentna pani doktor, za każdym razem wiedziała co przepisać, może wydaje się z pozoru wyniosła ale nie jestem dzieckiem żeby lekarz głaskał mnie po główce, tylko żeby mi pomógł.

Pani dr Luiza Greczko jest moim zdaniem kompetentną, wnikliwą (i to chcę podkreślić) oraz solidną lekarką. Bardzo się cieszę, że - czystym przypadkiem - wybrałem ją na mojego lekarza rodzinnego. Mimo, że jesteśmy jej pacjentami od stosunkowo niedawna, to z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że zawsze słucha mnie uważnie i potrafi rzeczowo odpowiedzieć na pytania odnośnie kwestii zdrowia, bez "kręcenia oczami", oferowania sztucznego uśmiechu i zbędnego gadania. Być może dlatego ktoś może odczytać jej dystyngowane zachowanie jako "nie bycie sympatycznym". Jest ona osobą z klasą i trzeba umieć ją docenić. Niniejszym pozostaję dla niej z pełnym szacunkiem.

Nie znam gorszego lekarza. Nie dość,że jest bardzo wyniosła, niegrzeczna, to punktem kulminacyjnym jest to,że będąc lekarzem NIE WIE co należy do jej obowiązków, oraz co może a czego nie. Nie będę się wdrążać w szczegóły, ale ja zostałam potraktowana przez nią lekceważąco. Recepty, którą każdy lekarz rodzinny ma obowiązek wypisać oznajmiła,że mi nie wypisze,ponieważ jej nie wolno. Zamiast się z nią kłócić, uwierzyłam jej na słowo bo nie chciałam podważać jej autorytetu, natomiast zaraz po wizycie zaczęłam dowiadywać się od innych lekarzy i specjalistów,że to co zrobiła Pani Greczko, było absolutnie niekompetentne.

Jestem kolejną zadowoloną pacjentką. Pani doktor jest być może chłodna i mało się uśmiecha ale idąc do lekarza nie na tym mi zależy. Jest kompetentna, nie ma problemu z wypisaniem skierowania, zapytana wszystko dokładnie tłumaczy. Nie ma problemu z wypisywaniem l4 jeśli trzeba, znam przypadki, że stanowczo doradzała pójście na zwolnienie. Może antybiotyków chętnie nie wypisuje, ale ja uważam że to duży plus, antybiotyki w ostateczności. Przy tym nie czeka się w kolejkach, umówiona wizyta na konkretną godzinę, nie trzeba stać godzinami w kolejkach do rejestracji.

Dzięki Pani L.Greczko wreszcie zostałam prawidłowo zdiagnozowana i właściwie leczona. Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor za właściwe podejście do pacjenta(czyli do mnie:)). Szkoda wielka że juz nie pracuje Pani w Termedice.:( Pozdrawiam Panią i życzę dalszych sukcesów i zadowolonych pacjentów.

Pozdrawiam Panią i życzę dalszych sukcesów i zadowolonych pacjentów.

Kocham Ją:-)Nigdy jeszcze się nie zdarzyło, by mnie nie wysłuchała, osłuchała, zdiagnozowała et caetera. Wszystkich tych, którzy twierdzą, że Ona jest wyniosła, arogancka itp - odsyłam do psychiatry, tam ich miejsce.

Leczyłem przeziębienia, infekcje, także anginę. Antybiotyki pani doktor stosowała w ostateczności - słusznie, udało mi się wyjść z zapalenia gardła bez leków i od pół roku nie choruję.