lekarz Luiza Greczko

Lekarz rodzinny

Absolutnie nie zgadzam się z opinią, że p. dr Greczko to samo zło. Ja jestem z niej bardzo zadowolona i mam zamiar zmienić mojego dotychczasowego lekarza właśnie na nią. Wielokrotnie już korzystałam z jej porad, gdy w mojej przychodni nie było "numerków" i ZAWSZE pomogła i to skutecznie. Owszem, nie rzuca się pacjentowi na szyję i nie klepie go po plecach, jak niektórzy tu oczekują (jakoś panie w urzędach, na pocztach etc, też tak nie robią). jest bardzo kompetentna, nei skupia się na jednym problemie, z którym przychodzi pacjent, ale patrzy całościowo, tłumaczy wszystko, co chce się wiedzieć. Jako jedyny lekarz rodzinny przejęła się moim problemem kardiologicznym i porządnie się mną opiekuje do czasu wyczekiwanej wizyty u kardiologa, nie bagatelizując problemu, który inny lekarz miał w nosie! Ma dużo cierpliwości, można przyjść bez problemu na kontrolę nawet następnego dnia, choć niektóre leki potrzebują na działanie wiecej czasu - też spokojnie wytłumaczy;daje skierowanie na wszelkie potrzebne badania. Polecam z całego serca!

Nie radzę nikomu trafić do tej Pani "doktor", jest niemiła, nie potrafi nic wytłumaczyć i chyba w ogóle nie zna się na rzeczy!!! Jeśli macie wybór to zgłaszajcie się do innego lekarza rodzinnego!!!!!!!

Odradzam!!! Jest MEGA nie kompetentna i ZAWSZE nie miła!!!

Odradzam!!! Jest MEGA nie kompetentna i ZAWSZE nie miła!!!

Bardzo kompetentna lekarka. Z początku zdystansowana, ale teraz wydaje mi się, że to wstęp do chłodnej i rzeczowej diagnozy. Trochę za mało tłumaczy swoje postawienie diagnozy, ale po dodatkowych pytaniach można uzyskać rzeczową opinię.

Pani dr Luiza Greczko jest moim zdaniem kompetentną, wnikliwą (i to chcę podkreślić) oraz solidną lekarką. Bardzo się cieszę, że - czystym przypadkiem - wybrałem ją na mojego lekarza rodzinnego. Mimo, że jesteśmy jej pacjentami od stosunkowo niedawna, to z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że zawsze słucha mnie uważnie i potrafi rzeczowo odpowiedzieć na pytania odnośnie kwestii zdrowia, bez "kręcenia oczami", oferowania sztucznego uśmiechu i zbędnego gadania. Być może dlatego ktoś może odczytać jej dystyngowane zachowanie jako "nie bycie sympatycznym". Jest ona osobą z klasą i trzeba umieć ją docenić. Niniejszym pozostaję dla niej z pełnym szacunkiem.

Nie poswięca dostatecznie czasu pacjentowi. Przeniosłam sie bo blisko domu-to był błąd!!!! Problem z uzyskaniem skierowania do specjalisty np laryngolog, choć wiem że mam problem z zatokami, ona twierdzi za mnie ,że nie.Wynoisła jak gwiazda!! Duzo by pisać. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie nie polecam, to jakaś kpina z jakim podejściem podchodzi do pacjenta. Za każdym razem traktowała mnie z wyższością i ignorancją. Lekarz, który nie bada- zgłosiłam się do niej kilka razy z solidnym przeziębieniem i nigdy nie byłam osłuchana!! Udziela takich wskazówek jak: "proszę pić dużo płynów i powinno przejść" lub "katar leczony trwa tydzień, nieleczony 7 dni". Takie informacje są żenujące i w moim odczuciu są ośmieszeniem pacjenta. Nie po to chodzę do lekarza by wyjść z niczym. I faktycznie ciągle w przychodni pusto, to o czymś świadczy. Zdecydowanie odradzam, a sama zmieniam lekarza, bo nie zamierzam więcej wysłuchiwać "mądrości" pani doktor.

Leczyłem przeziębienia, infekcje, także anginę. Antybiotyki pani doktor stosowała w ostateczności - słusznie, udało mi się wyjść z zapalenia gardła bez leków i od pół roku nie choruję.

Nie polecam brak zrozumienia i wyższość nad pacjentem.Nie lubi negowania leczenia.

Świetna lekarka, kompetentna, dociekliwa, nigdy nie odwala wizyty, poza tym bardzo sympatyczna. Jest pierwszym lekarzem, któremu odważyłam się zaufac i bardzo dobrze na tym wychodzę:)