lek. dent. Luiza Rogalińska

2,5
2,5

Prosze zastanowcie sie dwa razy zanim skorzystacie z uslug Pani Doktor! jest bardzo uprzejma i delikatna, to fakt, ale zniszczyla mi zeba! wykonala zabieg podczas krwawienia dziasla gdzie nie powinna! Doszlo do zapalenia i leczneia kanalowego wykonanego juz przez innego stomatologa! Do tego odmowila poczynienie sie do jakiejkolwiek odpowiedzialnosci. Sprawa zgloszona do Izby lekarskiej!! UWAZAJCIE PROSZE LUDZIE! I zastanowcie sie dwa razy zniam skorzystacie z Pani Luziy uslug!

Bardzo profesjonalne podejście. Miałam dość duży problem, który został rozwiązany. Kontakt bardzo doby, Pani stomatolog bardzo troskliwa, nawet sama dzwoniła zapytać, czy wszystko w porządku. Zabiegi wykonuje szybko i bezboleśnie.