Moja rodzina leczy się w przychodni Pana Doktora od kilku lat, zarówno ortodontycznie, jak i ostatnio zachowawczo i potwierdzamy że to fachowca, którzy rzeczywiście chce mieć wcześniej i zdjęcia RTG i wywiad, i to nam się podoba. Poprzedni dentysta leczył nas na tak zwanego czuja , bez pełnej informacji, bez zdjęć i okazało się że pod plombami są dziury, które zaczęły boleć po czasie. U doktora Łukasza w przychodni mamy pełną informację bez wychodzenia na zewnątrz i co najważniejsze tak wytłumaczą, że każdy może zrozumieć. I popieram to , że nie chcą leczyć " w ciemno", np. bez rtg. Moje młodsze dzieci leczą się obecnie ortodontycznie i po 6 miesiącach już widać znaczną poprawę , co jest chyba bardzo dobrym wynikiem, sprawdzałem u innych ortodontó.. A okazało się jak zwykle, że za wysoką jakość trzeba zapłacić , ale ma się wyniki i przede wszystkim spokój , i pewność. Dlatego trzecie dziecko , też przeniosłem do Pana Łukasza i teraz On leczy je też ortodontycznie po innej " ortodontce bielskiej i żywieckiej", u której wcale nie było taniej i która zawsze miała dla nas tylko parę minut, i to szybko szybko. Bardzo polecamy . Fachowość, terminowość, zaangażowanie i czas dla pacjenta. Polecam

Niesamowity lekarz. Trafilam do niego, poniewarz moja poprzednia ortodontka wypaliła się zawodowo. Dlatego byłam w szoku jakim profesjonalistą jest dr Łukasz. Tyle różnych nowoczesnych metod leczenia, miły personel wszystko idzie bardzo sprawnie. Jeśli inni otrodonci chcą wam wyrwać zęby, skonsultujcie to jeszcze. Ja juz tak stracilam dwójkę, o malo co jeszcze trójki, bo wedłu g poprzedniej ortodontki na te zęby nie było miejsca. A dr Babczynski na nowo robi miejsce na te zęby. Mam pelne zaufanie do dr Baczyńskiego, polecam.

Niesamowity lekarz. Trafilam do niego, poniewarz moja poprzednia ortodontka wypaliła się zawodowo. Dlatego byłam w szoku jakim profesjonalistą jest dr Łukasz. Tyle różnych nowoczesnych metod leczenia, miły personel wszystko idzie bardzo sprawnie. Jeśli inni otrodonci chcą wam wyrwać zęby, skonsultujcie to jeszcze. Ja juz tak stracilam dwójkę, o malo co jeszcze trójki, bo wedłu g poprzedniej ortodontki na te zęby nie było miejsca. A dr Babczynski na nowo robi miejsce na te zęby. Mam pelne zaufanie do dr Baczyńskiego, polecam.

Świetny lekarz, genialny fachowiec a przy tym wspaniały człowiek. Byłam pacjentką doktora w zeszłym roku, dzięki niemu mogę się dziś poszczycić pięknym uśmiechem. Miałam robioe nakładki na przednie zęby oraz wybielanie lampą diodową. Całą pracę wykonał perfekcyjnie co do każdego detalu. Dlatego też zupełnie nie rozumiem nieprzychylnych opinii innych osób, pan Doktor jest człowiekiem niezwykle oddanym swojej pracy i jest to zrozumiałe, że nie jest zadowolony gdy ktoś nie dba o swoje ząbki a przy tym i zdrowie. Jak każdy dobry lekarz zresztą. Ja nie mogę powiedzieć złego słowa a wręcz przeciwnie brak mi epitetów wyrażających podziw i uznanie dla samej osoby jak i pracy pana Doktora. Z czystym sumieniem polecam tego fachowca każdemu komu zależy na zdrowych i pięknych zębach

Byłem w innych "renomowanych" gabinetach. U dr. Babczyńskiego czuje się, że chcą zadbać o mnie a nie moją kasę. Wiedziałem, że mam problem ze wszystkimi zębami. Czuję to. Ale dopiero u pana doktora chcieli mnie wysłuchać i naprawić nie tylko dziurę w zębie ale to , że wyglądam coraz gorzej i zęby kontaktują się nierówno. Asystentki, śliczne dziewczyny, dbały o mnie i myślałem, że to lekarki są tyle mi opowiedziały. Jestem zadowolony , że wreszcie mam jakość jakiej oczekiwałem. nie mam czasu na pisanie ale myślę że mój post pomoże wielu osobom szukającym pomocy w zębach w sprawach beznadziejnych. Dziękuję całemu zespołowi a zwłaszcza miłym asystentkom.

Leczyłam moje zęby u pana doktora i muszę powiedzieć, że jestem baardzo zadowolona. O wszystko można go zapytać, wyjaśnia wszystkie wątpliwości, do pacjentów podchodzi indywidualnie i mogę powiedzieć, że jest godny zaufania. Patrzy na dobro pacjenta, a nie na pieniądze. W grudniu zdjęłam aparat i cieszę się pięknym uśmiechem ;)na wizytach nie bałam się niczego, bardzo miły, uprzejmy i taki radosny, aż miło przebywać w jego towarzystwie. Personel równie wspaniały. Oby było więcej takich lekarzy.

Bardzo dobrze oceniam podejście do leczenia. Od pierwszej wizyty gdzie miałam pokazane i omówione rodzaje aparatów i co który daje. Zdecydowałam sie i wiedziałam dlaczego na najdroższy-lingwalny, ale bardzo dokładnie miałam opowiedziane co będzie robione, a nawet co mnie zdziwiło zaproponowano mi dużo tańszą alternatywę. Dzisiaj już bliżej końca leczenia i radosnego uśmiechu. OK. polecam lekarza . nie czytajcie głupich opinii a sami udajcie się do gabinetu i porozmawiajcie z lekarzem.

Z ogromną przyjemnością wystawiam w pełni zasłużony, pozytywny komentarz dla doktora Babczyńskiego u którego leczyłem się górnym i dolnym aparatem stałym. Podejście Pana doktora do pacjenta i indywidualne traktowanie każdego jest naprawdę godne podziwu i podwójnego szacunku. Profesjonalne podejście,opracowywanie planu leczenia wprost zadziwia. To skromny i miły człowiek Ogromnie się cieszę,że było dane nam się spotkać. Jakub :)

Gorąco polecam doktora Łukasza, chodziłam do niego kilka lat temu ale bardzo dobry oraz godny polecenia specjalista, miałam bardzo krzywe zęby nosząc aparat ortodontyczny wybrany przez pana doktora oraz przez regularne wizyty i kontrole mam teraz piękne proste ząbki. NAPRAWĘ POLECAM

Bardzo miła atmosfera ale najważniejsze, że wreszcie rozwiązano mój problem! Wszyscy inni chcieli usunąć mi ząb a okazało się , że dało się go uratować! Ceny niskie niż w innych gabinetach .

Każdy odbudowany ząb przez Pana Doktora to istne arcydzieło. Jest perfekcjonistą, nie pozwolił by sobie na jakiekolwiek "niedoróbki". Cała nasza rodzina leczy sie u p. Doktora i wszystkie zabiegi wykonane zostały na najwyższym poziomie ( leczenie kanałowe, implanty i drobne zabiegi jak usuwanie kamienia, wybielanie ). Sam Pan Doktor jest osobą miłą i wesołą. W gabinecie dominuje przyjazna atmosfera

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Dąbrowa Górnicza"?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza

Robert Fidyk

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

ulica Majakowskiego 18 C
41-300 Dąbrowa Górnicza

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
41-400 Mysłowice