dr n. med. Łukasz Bartochowski

Ortopeda

Najlepszy lekarz do jakiego trafiłem.przyniosłem na wizytę płytę z MRI i opis ,pierwsze co zrobił to odpalił płytę wogóle nie patrząc na opis w ten sposób udowodnił swój talent i profesjonalizm.Po za tym pan doktor sam jest aktywny fizycznie i wie o co chodzi. A jego podejście do pacjenta to bajka . Pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz, z powołania. Niezwykle miły, odpowiada na pytania, tłumaczy cierpliwie. Mam do niego ogromne zaufanie. Polecam z czystym sercem !!! Dziękuję Doktorze :)

Lekarz z powołania! Trudno mi nawet opisać jak jestem wdzięczny Panu Doktorowi. Podejrzewam, że jeszcze kilka miesięcy i mógłbym nie wstać z łóżka. Dzięki wiedzy Pana Doktora, darowi przekonywania, energii, która się udziela - namówił mnie - tego który wcześniej mówił nigdy przenigdy na operację kręgosłupa. Dziś minęło kilka miesięcy - boli, ale wiem, że będę mógł nadal funkcjonować, że nie grozi mi przykucie do łóżka. Podejrzewam, że gdyby przeznaczenie nie pokierowało mnie na wizytę do Doktora Łukasza Bartochowskiego przeżyłbym już niedługo niebywałą tragedię. Dodam, że nie leczyłem się u Doktora prywatnie tylko na NFZ. Dlatego tym bardziej wielki szacunek, bo takie podejście do pacjenta, który nie płaci jest niestety nadal wyjątkiem w naszym kraju.Pan Doktor Bartochowski podarował mi nową jakość życia za co serdecznie dziękuję i oczywiście wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam wizytę. Mirosław Silbernagel

Bardzo kompetentny, a przy tym sympatyczny lekarz. Potrafi doskonale nawiązać kontakt z pacjentem i namówić nawet na trudne leczenie - niestety, konieczne. Przyjmuje w ramach NFZ i poświęca każdemu choremu tyle czasu, ile trzeba, by postawić właściwą diagnozę. W szpitalu nadal interesuje się skierowanym przez siebie pacjentem, nawet jeśli ten trafił pod opiekę innego lekarza. Polecam! Krystyna Milejczak

Wspaniały specjalista! Z dużą otwartością i poczuciem humoru diagnozuje, daje wskazówki i pomaga pacjentom. Oby więcej takich lekarzy. Jestem bardzo zadowolona z wizyt.

Witam Wszystkich odwiedzających ta stronę. Na początek chciałem zacząć od tego, że skala na 5 dla Pana Łukasza jest za mała. Jeszcze z takim lekarzem się nie spotkałem i takich lekarzy to nam brakuje. Fachowe i kompleksowe podejście do pacjenta natychmiastowe skierowania i badania bez żadnego problemu. Szybka fachowa diagnoza i doskonała opieka. Bardzo dobry kontakt, lekarz który interesuje się pacjentem nawet po za godzinami swojej pracy, pyta dowiaduje się jak samopoczucie po zabiegu itd. Kiedy opowiadałem znajomym to nikt w to nie mógł uwierzyć, że istnieją jeszcze tacy lekarza. Polecam Wszystkim bez wahania P. Łukasza

Trafiłem do tego lekarza z polecenia znajomego. Wizyta trwała z 30 minut. Dużo rozmawialiśmy. Ma dużo cierpliwości do tłumaczenia o co chodzi w schorzeniu. Wszystko można było zrozumieć. Nie było problemu z koniecznymi badaniami.

Lekarz zupełnie wyjątkowy, naprawdę zaangażowany w leczenie, fachowy, cierpliwy i do tego niesłychanie sympatyczny. Podnosi na duchu w trudnych momentach, mobilizuje do działania kiedy trzeba. Zawsze mogłam liczyć na Jego radę i realną pomoc (chociażby w znalezieniu świetnego fizjoterapeuty). Dzięki temu, że byłam pod tak doskonałą opieką trudny, bądź co bądź okres choroby i rekonwalescencji wspominam z uśmiechem.

Byłam leczona z powodu choroby kręgosłupa - kręgozmyk. Odsyłano mnie w wielu miejscach bez konkretnej rozmowy. U Pana Doktora dowiedziałam się wszystkiego. Spokojnie, rzeczowo wytłumaczył na czym polega choroba, jak będzie przebiegało leczenie. Obecnie jestem po operacji i wszystko jest bardzo dobrze

Wcześniejsze leczenie było u mnie dość przypadkowe. Masa leków, co jakiś czas zastrzyki, częste blokady i ciągle problem kręgosłupa powracał. Doktor zlecił badania. Rozpoznał niestabilność. Jestem po operacji. Ból minął, jestem znowu sprawny.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Poznań"?

WCM Remedium
60-479 Poznań
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114