dr n. med. Łukasz Blukacz

Jestem absolwentem kierunku lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Już gdy rozpoczynałem studia medyczne przyświecała mi wizja rozwoju w kierunku profilaktyki i leczenia chorób kobiecych. Po ukończeniu studiów początkowe lata mojej pracy zawodowej związałem z pracą w zespole wyjazdowym pogotowia co pozwoliło mi zdobyć należyty zestaw umiejętności medycznych przydatnych w sytuacjach nagłych.
Szkolenie z zakresu położnictwa i ginekologii rozpocząłem w Klinice Endokrynolog...

Zloty czlowiek, aniol, ma niebianska cierpliwosc, odpowiada na wszystkie pytania. Dziewczyny mowia, ze za bardzo poswieca sie tej robocie. Zdecydowanie POLECAM.

Zdecydowanie POLECAM.

Jestem przede wszystkim zachwycona tym,że Pan doktor rozmawia a nie prowadzi monolog.Wizyta przebiega w świetnej atmosferze.Co prawda ciągle obowiązują maseczki ale śmiejące się oczy pana doktora sprawiają, że człowiek nie jest spięty🙂

Pozytywny, kompetentny i zainteresowany pacjentem. Zmieniłam lekarza prowadzącego ciąże na dr. Łukasza i nie żałuję. Zdecydowanie POLECAM.

Bardzo polecam. Wizyta w Medicover w Gliwicach. Pan Doktor bardzo miły, ale przede wszystkim kompetentny - zrobił dokładny wywiad, przeprowadził niezbędne badania i wydał szczegółowe zalecenia uprawniając się czy wszystko jest zrozumiałe. To na pewno nie ostatnia moja wizyta u tego specjalisty.

Pan doktor bardzo uprzejmy i pozytywny. Miłe podejscie do pacjentki i pozytywna atmosfera podczas całej wizyty. Lekarz dokładnie tłumaczy cały problem i przedstawia jakie są alternatywy leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pomimo młodego wieku lekarza uważam że dużo wie i liczę, że z biegiem lat nie zmieni podejścia do swojej pracy. Polecam!

Dzisiaj miałam wizytę w Medicover Gliwice i jestem mile zaskoczona,uprzejmy,kompetentny ginekolog. Widać,że jest mądry i ma wiedzę, w dodatku czuje się troskę,szczerą. Wszystko tłumaczy dokładnie. Polecam tego Pana doktora. Jolanta K

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wizyta u Pana doktora. Wizyta odbyla sie w milej atmosferze. Lekarz przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad, odpowiedział wyczerpująco na każde pytanie, był rzeczowy i kompetentny. Badanie bezbolesne. Wielki plus za zbadanie piersi i instruktaż jak robić to samemu w domu.

Dobrze zapowiadający się młody lekarz. :) Cierpliwy, opanowany, życzliwy, sumienny. Słucha uważnie, dobrze tłumaczy.

Dobrze zapowiadający się młody lekarz. :)
Cierpliwy, opanowany, życzliwy, sumienny.
Słucha uważnie, dobrze tłumaczy.

Pan doktor bardzo miły, słuchał , rzetelnie odpowiadał na pytania, badanie ginekologiczne i usg przeprowadzone bardzo profesjonalnie, bezboleśnie.