lekarz Łukasz Blukacz

Pan doktor bardzo uprzejmy i pozytywny. Miłe podejscie do pacjentki i pozytywna atmosfera podczas całej wizyty. Lekarz dokładnie tłumaczy cały problem i przedstawia jakie są alternatywy leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pomimo młodego wieku lekarza uważam że dużo wie i liczę, że z biegiem lat nie zmieni podejścia do swojej pracy. Polecam!

Bardzo polecam. Wizyta w Medicover w Gliwicach. Pan Doktor bardzo miły, ale przede wszystkim kompetentny - zrobił dokładny wywiad, przeprowadził niezbędne badania i wydał szczegółowe zalecenia uprawniając się czy wszystko jest zrozumiałe. To na pewno nie ostatnia moja wizyta u tego specjalisty.

Pozytywny, kompetentny i zainteresowany pacjentem. Zmieniłam lekarza prowadzącego ciąże na dr. Łukasza i nie żałuję. Zdecydowanie POLECAM.

Dzisiaj miałam wizytę w Medicover Gliwice i jestem mile zaskoczona,uprzejmy,kompetentny ginekolog. Widać,że jest mądry i ma wiedzę, w dodatku czuje się troskę,szczerą. Wszystko tłumaczy dokładnie. Polecam tego Pana doktora. Jolanta K

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wizyta u Pana doktora. Wizyta odbyla sie w milej atmosferze. Lekarz przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad, odpowiedział wyczerpująco na każde pytanie, był rzeczowy i kompetentny. Badanie bezbolesne. Wielki plus za zbadanie piersi i instruktaż jak robić to samemu w domu.

Pan doktor bardzo miły, słuchał , rzetelnie odpowiadał na pytania, badanie ginekologiczne i usg przeprowadzone bardzo profesjonalnie, bezboleśnie.

Dobrze zapowiadający się młody lekarz. :) Cierpliwy, opanowany, życzliwy, sumienny. Słucha uważnie, dobrze tłumaczy.

Dobrze zapowiadający się młody lekarz. :)
Cierpliwy, opanowany, życzliwy, sumienny.
Słucha uważnie, dobrze tłumaczy.