mgr Łukasz Bromka

Fizjoterapeuta

Nie sądziłam że są jeszcze ludzie pracujący w medycynie którzy podchodzą do pacjenta z takim zaangażowaniem i to nie na wizycie prywatnej tylko państwowej. Polecam

Witam jestem w pełni zadwolony z efektów osiągniętych przez pana Łukasza. Polecam tego Fizjoterapeutę.

Jestem bardzo wdzięczna panu Bromka za udzielenie fachowej pomocy. Maiłam rwę kulszową, po 10 zabiegach ból znacznie się zmniejszył a 2 tygodnie po skończonej serii całkowicie ustąpił. Polecam

Polecam

Witam przyszłam do pana Łukasza ze straszną sztywnością w odcinku lędźwiowym i szyjnym, oczywiście oprócz sztywności pojawił się ból. Po serii 10 zabiegów terapii manualnej ból znikną. Od wizyty minął miesiąc, a po dolegliwościach nie pozostało śladu. Polecam tego terapeutę.

Polecam tego terapeutę.