lekarz Łukasz Curyło

Urolog

Do SCM clinic do doktora Curyło trafiłem z polecenia i nie zawiodłem się. Otrzymałem dogłębną diagnozę i konkretny plan leczenia. Doskonały specjalista.

Do doktora Curyło do SCM clinic trafiłam z polecenia innego lekarza. Doktorem i jego podejściem do pacjenta jestem zachwycona, serdeczny, kulturalny i bardzo pozytywny człowiek. Jako lekarz również się sprawdził, postawił dobrą diagnozę i szybko uporał się z moimi dolegliwościami. Polecam z całego serca

U Pana doktora wykonywałam zabieg na kamicę nerkową w SCM clinic. Super lekarz, miły człowiek i świetny specjalista. Zarówno przed, jak i po zabiegu otoczył mnie należytą opieką lekarską, jasno odpowiadał na pytania i przekazał szczegółowe zalecenia. Szybko wróciłam do zdrowia i formy.

Bardzo polecam Pana doktor, u którego leczyłam się w SCM clinic. Nie będę tutaj szczegółowo opisywać mojego problemu , ale mogę powiedzieć, że podszedł do niego bardzo poważnie i udzielił mi natychmiastowej pomocy. Skończyło się na zabiegu, na szczęście bez powikłań. Konkretny, rzeczowy i bardzo doby lekarz.

Do doktora Curyło chodziłam do SCM clinic i oceniam go bardzo pozytywnie. Szybko postawił diagnozę i w szczegółach omówił leczenie. Do tego jest sympatyczny i pozytywnie nastawiony do pacjenta.

Bardzo dobry lekarz. Wykonywał mi laparoskopowe usunięcie torbieli nerki w SCM clinic. Wszystko przebiegło bez komplikacji, w bardzo komfortowych warunkach. Sam doktor to niesamowity człowiek, profesjonalny, z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Oby więcej takich lekarzy!

Polecam tego urologa. Przy bardzo niepokojących problemach zgłosiłem się do niego, a on bardzo fachowo przeprowadził mnie przez proces diagnostyczny. Zrobił USG, zleicł badanie z krwii, potem szybko biopsja fuzyjna i diagnoza! Leczenie operacyjne zniosłem dobrze. Doktor to prawdziwy fachowiec.

Bardzo dobry specjalista. Operował mojego ojca, w SCM clinic, ponieważ miał raka prostaty. Najpierw w porę go zdiagnozował, a potem pozbył się tego świństwa. Polecam urologa i klinikę.

Świetny lekarz. Uratował mojemu tacie zdrowie, a może i życie. Wykrył w porę raka prostaty i szybko zareagował. Operował go w SCM clinic kilka miesięcy temu i już teraz widzimy, że rokuje to dobrze. Tata jest pod stałą opieką doktora. Bardzo fachowy lekarz i dokładny.

Super lekarz.Kompetentny.Super diagnozuje chorobę.Miałem poważny zabieg.Kompleksowe podej,scie do leczenia.Polecam.