Specjalista ginekolog położnik, doktor nauk medycznych, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie pracuje w Oddziale Klinicznym Kliniki Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Jest autorem i współautorem wielu prac naukowych publikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych (również czasopisma umieszczone na liście filadelfijskiej).

Obszar zainteresowań to głównie ginekologia operacyjna oraz chirurgia ginekologiczna małoinwazyjna jak ...

Doktor Dancewicz poprowadził już dwie moje ciąże. Wraz z mężem marzymy o dużej rodzinie i z pewnością na dwóch maluchach się nie skończy. Także Panie doktorze - jeszcze do Pana zawitamy ;)

U tego Pana rodziła moja siostra, która była w ciąży bliźniaczej więc wyzwanie było nie byle jakie! Po tym wyzwaniu i ja zdecydowałam się prowadzić swoją ciążę u Pana doktora - bardzo bardzzo polecam.

Ten doktor prowadził moją ciążę. Bardzo chwalę sobie jego podejście do sprawy i ogólnie do pacjenta. Poleciłam go już kilku moim koleżankom z pracy i kilka z nich już do niego chodzi, a parę właśnie się wybiera :)

Daję dużą piątkę z plusem dla tego pana. Nic dodać nic ująć! Chodzę do niego już jakiś czas i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Na temat zalet mogłabym rozpisywać się długo, ale nie starczy mi miejsca i czasu :D Podsumowując zatem. Ma bardzo dużą cierpliwość co w przypadku skomplikowanych kobiet (jak ja!) jest dosyć istotne 😉. Fajnie wszystko tłumaczy. Ma mega miłe i pozytywne podejście.

Lekarz bardzo kompetentny, zdiagnozował u mnie problem, który wielu lekarzy nie potrafiło wykryć i zalecił leczenie. Jestem w trakcie leczenia, ale widzę znaczną poprawę. Gorąco polecam Pana Doktora!

Teoretycznie znalezienie lekarza to nie tak trudna sprawa. W praktyce jednak znalezienie DOBREGO lekarza to właściwie droga przez mękę. Bardzo cieszę się, że udało mi się trafić do doktora Dancewicza. Dawno nie spotkałam tak miłego i ludzkiego lekarza. Byłam u niego na wizycie już dwa rady i planuję już kolejne wizyty :)

Doktor Dancewicz prowadził już moje dwie ciąże. Trzeciej nie planuję, ale z pewnością i przy niej bym wróciła! Bardzo dziękuję :) Wczesniej chodzilam na nfz, teraz prywatnie do Intimy przy Grzegorzeckim.