Zgłosiłam się do Pana Łukasza z rwą kulszową - znaczną ulgę odczułam już po pierwszej wizycie a po kilku pozbyłam się dolegliwości i to nie tylko dotyczących bezpośrednio rwy, ale takich których nie wiązałam z układem ruchu jak mrowienie w palcach, skurcze łydek czy utrudniający zasypanie zespół niespokojnych nóg. Ponieważ cały czas niedowierzałam, że nie wróci, czekałam z wystawieniem kilka miesięcy, ale teraz z całą pewnością mogę polecić Pana Łukasza, bo cały czas czuję się świetnie.

Fantastyczny człowiek z ogromną wiedzą, dzięki któremu moje migreny i zaciskanie szczęki należą do przeszłości. Wszystkim bardzo polecam!

Zdecydowanie polecam Pana Łukasza. po kompleksowej i bardzo szczegółowej ocenie mojego stanu, Pan Łukasz dobrał metody leczenia, które pozbawiły mnie bólów głowy i kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Męczyłam się ze swoimi dolegliwościami od kilku lat, chodząc od lekarza do lekarza, nikt nie miał pomysłu, trafna diagnoza i leczenie Pana Łukasza, sprawiły że od kilku miesięcy jestem bez bólu.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Wrocław"?

Przychodnia Multi-med
PL.Św. Macieja 2