lekarz Łukasz Gęsikowski

Wspaniały lekarz, trafiłam na Pana doktora w szpitalu z krwawieniem w ciąży, mój synek skończył roczek a nie dawali nam szans na donoszenie, polecam Pana doktora z całego serca

Jak najbardziej polecam. Jedyny ginekolog który z sercem wykonuje swój zawód. Myślę że gdy będzie starszy to nadal będzie miał takie zaangażowanie ;) Polecam, polecam.

Jak najbardziej polecam.
Jedyny ginekolog który z sercem wykonuje swój zawód.
Myślę że gdy będzie starszy to nadal będzie miał takie zaangażowanie ;)
Polecam, polecam.

Z całego serca polecam lekarza każdej kobiecie. Prowadzi moją ciążę, jest kompetentny, fachowy i bardzo uprzejmy. Pomimo swojego młodego wieku jak na lekarza, ufam mu bezgranicznie. Odpowiada na każde pytanie rzeczowo i konkretnie. Będąc na wizycie czuję się komfortowo, bada bardzo delikatnie. Do tego zawsze podchodzi bardzo poważnie i profesjonalnie do każdego problemu, który się pojawia. Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam.

Wspaniały lekarz dobry fachowiec nie patrzy na zegarek jak większość lekarzy w dzisiejszych czasach. Naprawdę zależy mu na zdrowiu pacjenta a do tego jest niesamowicie miły co w tej specjalizacji jest nie bez znaczenia . Wszystko dokładnie wytłumaczy, zyskał moje zaufanie Przeprowadził mi zabieg bardzo udany. Mogę polecić z czystym sumieniem.

wspaniały doktor! młody ale bardzo dokładny i rzeczowy, nie spieszy się, wizyta trwa długo, bada delikatnie, odpowiada na wszystkie pytania, jest bardzo kulturalny i widać, że dysponuje dużą wiedzą, jestem zaskoczona bardzo pozytywnie ponieważ wizyta była na nfz a ja czułam się jak w prywatnej klinice. Pana doktora oceniam na 6+ ! oby tak dalej doktorze !

Wciąż poszukujesz " Myszków"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
42-200 Częstochowa
ul. Kilińskiego 6, Lok. 12
Częstochowa

Dariusz Nowak

Gabinet Ginekologiczny Prywatny
Podhalańska 15
42-200 Częstochowa

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa