dr n. med. Łukasz Gilowski

Pan doktor Gilowski jest lekarzem zdecydowanie wartym polecenia! Jest profesjonalny, dokładny, a do tego przesympatyczny i bardzo ciepły dla swoich pacjentów. Poświęca im tyle czasu i uwagi, ile potrzebują. A w razie nagłej, nieoczekiwanej konieczności wizyty (tu mówię o np. silnym bólu zęba, czy innym wypadku), zawsze znajdzie czas, aby pomóc i zająć się pacjentem jak najszybciej. W dodatku ceny, w porównaniu do innych dentystów, są bardzo rozsądne. Choć wiadomo, że obecnie leczenie nigdzie nie należy do rzeczy najtańszych. U pana doktora leczę się od wielu lat i prawdę powiedziawszy, dzięki niemu przestałam się bać wizyt u dentysty. Nie wyobrażam sobie teraz być leczoną przez innego lekarza. I uwierzcie, że wcale nie przesadzam! :) Jeszcze raz polecam!

Genialny człowiek . Mam 42 lata i już swoje przeszłam ze stomatologami . Pan dr poświecił mi tyle czasu ile chciałam. Wytłumaczył i narysował problem który mnie nurtował i którego nie rozumiałam. Jak żyje nie spotkałam lekarza tak oddanego swojej pracy. Czysty ,delikatny, inteligentny, spokojny, wyrozumiały. Pan dr spowodował , że już się nie boje dentysty :-))))) Fachowiec w 100% .Polecam . Jak widać po cenie ... myślę ze była wyższa.. dożo się napracował Pan przy moich ząbkach . Naprawił to co inni stomatolodzy zepsuli . Dziękuję ze jest Pan na świecie . Gdyby wszyscy lekarze z taka pasja podchodzili do pracy bylibyśmy wyleczeni.
Ewelina

Leczymy się u Pana Doktora cała rodziną. Zdecydowanie polecam, bo to lekarz kompetentny, delikatny, używa dobrych materiałów. Nigdy nie zostawia pacjenta w potrzebie, pomaga w naprawdę trudnych przypadkach. Nie wiem dlaczego pojawiają się negatywne wpisy, tak dobrego dentysty nie spotkałam w swoich kontaktach ze stomatologami, a miałam ich w życiu już troszkę. Dba też o profilaktykę i jest dostępny cenowo. Ciągle podnosi kwalifikacje, a przy tym wszystkim jest szalenie sympatyczny. W 100% polecam. JG

Znam pana dr nie od dziś,dobry specjalista -podnoszący ciągle swoje i personelu kwalifikacje. Miły,spokojny,cierpliwy,wszystko wytłumaczy,rozrysuje jak trzeba.. Materiały najlepsze,lecze się u dr z 6lat,nigdy nie wypadło mi żadne wypełnienie,zawsze podejmuje próbę leczenia,usówa zęby w ostatecznośći. Ciesze się,że trafiłem na takiego lekarza!!

Przeczytałam wszystkie opinie i jestem szczerze zdziwiona negatywnymi opiniami. Bez dodatkowych komentarzy- jest to stomatolog naprawdę godny polecenia.

Doktor Gilowski jest najbardziej kompetentnym i wzbudzajacym zaufaniem stomatologiem jakiego nie spotkałam w ciągu 34 lat.Jest nie tylko lekarzem,ale i osobą,która potrafi wzbudzić zaufanie a jednocześnie wyłumaczytć istotę choroby a wręcz poświęcić swój cenny czas podchodząc do każdego pacjenta indywidualnie i z sercem

Serdecznie polecam pana dr. Lukasza , leczy cala moja rodzine takze dzieci , ceny ma b. rozsadne i jest super profesjonalista , bardzo dokladny w swoim leczeniu . Leczylam sie z mezem u wielu dentystow ale pan dr. Gilowski naprawde dla nas bardzo dobrym dentysta. Leczymy sie u niego od 8 lat i nigdy nas nie zawiodl.

Leczę się u dr Gilowskiego, bo znajomi mi go polecili. Jeszcze nie miałem tak starannie wymodelowanej plomby. Używa materiałów z najwyższej półki (jestem technikiem protetykiem, więc mam małe rozeznanie), a ceny usług przystępne. Bardzo zdziwiły mnie negatywne opnie o nim, które przeczytałem już po leczeniu. Bardzo kompetentny. Uprzejmy. Zdecydowanie polecam!!!

Bardzo kompetentny. Uprzejmy. Zdecydowanie polecam!!!

Lekarz z powolania -jestem pelna szacunku za okazaną pomoc Polecam

Lekarz z powolania -jestem pelna szacunku za okazaną pomoc
Polecam

UWAGA! Jeśli ktoś chce mieć zęby do jedzenia, gryzienia i w dodatku do uśmiechu niech omija tego Pana szerokim łukiem. Zęby się nie trzymają protezki, plomby NOTORYCZNIE wypadają lub w najlepszym wypadu się kruszą. Fakt, że jest się związanym z tym Panem, który pomoże lub poprawi niczego nie załatwia. Wizyta ma się kończyć sukcesem a wizyty u Niego kończą się porażką i flustracją i pieniędzmi wyrzuconymi W BŁOTO. Dodatkowo ma niepochlebną opinię o kolegach po fachu. Gdzie profesjonalizm?