dr n. med. Łukasz Gilowski

Serdecznie polecam pana dr. Lukasza , leczy cala moja rodzine takze dzieci , ceny ma b. rozsadne i jest super profesjonalista , bardzo dokladny w swoim leczeniu . Leczylam sie z mezem u wielu dentystow ale pan dr. Gilowski naprawde dla nas bardzo dobrym dentysta. Leczymy sie u niego od 8 lat i nigdy nas nie zawiodl.

Korzystamy z usług pana dr całą rodziną i to od kilku lat, lekarz kompetentny, cierpliwy, delikatny. Dba o estetykę, nikt z nas nigdy nie wyszedł niezadowolony z gabinetu,100 % satysfakcji. Zdecydowanie polecamy. AG

Leczę się u dr Gilowskiego, bo znajomi mi go polecili. Jeszcze nie miałem tak starannie wymodelowanej plomby. Używa materiałów z najwyższej półki (jestem technikiem protetykiem, więc mam małe rozeznanie), a ceny usług przystępne. Bardzo zdziwiły mnie negatywne opnie o nim, które przeczytałem już po leczeniu. Bardzo kompetentny. Uprzejmy. Zdecydowanie polecam!!!

Bardzo kompetentny. Uprzejmy. Zdecydowanie polecam!!!

Genialny człowiek . Mam 42 lata i już swoje przeszłam ze stomatologami . Pan dr poświecił mi tyle czasu ile chciałam. Wytłumaczył i narysował problem który mnie nurtował i którego nie rozumiałam. Jak żyje nie spotkałam lekarza tak oddanego swojej pracy. Czysty ,delikatny, inteligentny, spokojny, wyrozumiały. Pan dr spowodował , że już się nie boje dentysty :-))))) Fachowiec w 100% .Polecam . Jak widać po cenie ... myślę ze była wyższa.. dożo się napracował Pan przy moich ząbkach . Naprawił to co inni stomatolodzy zepsuli . Dziękuję ze jest Pan na świecie . Gdyby wszyscy lekarze z taka pasja podchodzili do pracy bylibyśmy wyleczeni.
Ewelina

Po wielu wypróbowanych stomatologach, tylko do dr Gilowskiego zdecydowanie wrócę kiedy zajdzie taka potrzeba. Dość drogi, ale czego się nie robi dla pięknego i zdrowego uśmiech.

Kilka zaleczonych u tego pana zębów to mnóstwo pieniędzy wyrzuconych w błoto i mnóstwo straconego czasu. Jeśli chodzi o prywatną praktykę to jest to jakość jak u państwowego lekarza tak więc podsumowując - kompletna klapa. Materiały beznadziejne, plomby się kruszą lub wypłukują. TRAGEDIA ! Omijać szerokim łukiem!!!

Wzbudza zaufanie i na tym się kończą zalety tego lekarza. Estetyka zęba po leczeniu marna, plomby się nie trzymają! Strata czasu!

Zdecydowanie polecam, jeden z najlepszych stomatologów których spotkałam.

Zdecydowanie polecam, jeden z najlepszych stomatologów których spotkałam.

Doskonały fachowiec. Znałem wielu stomatologów ale ten jest najlepszy. Spokojnie poradził sobie z problemem który dla innych był niemożliwy do rozwiązania. POLECAM !!!