Łukasz Grabarczyk

Neurochirurg

Moin zdaniem nie poważny lekarz,delikatnie mówiąc.Mój mąż był u pana doktora na wizycie PRYWATNEJ w listopadzie 2023.Po rozmowie i dokładnym obejrzeniu badania MR odcinka lędźwiowo-krzeżowego obiecał,że mu pomoże i męża zoperuje.Wystawił skierowanie na zabieg,które następnego dnia zaniosłam do sekretariatu aby zarezerwować termin.Poprosił tylko żeby zrobić ponowne,aktualne badanie MR, gdyż nie był do końca pewien czy będzie potrzeba aby operację przeprowadzić w 2 etapach.I już nie przyjeżdżać na ponowną wizytę,tylko dostarczyć do szpitala w którym operuje i to badanie mu pokazać.Tak też zrobiliśmy.Gdy przyszłam na pokazanie świeżej płytki MR,twierdził iż tak się nie umawiał, że nic takiego nie pamięta,że nie ma czasu.Był nie miły.Nie chciałabym dokładnie opowiadać jak mnie wtedy potraktował.Ale w końcu ostatecznie potwierdził, że operacja będzie musiała być w 2 etapach.Po następnym miesiącu trafiłam się ją do pana doktora na zabieg termolezji.I zostałam dopiero poinformowana,że mojego męża nie będzie operował,tłumacząc się przez panią pielęgniarkę,która mu asystowała przy moim zabiegu, że są problemy z naszym oddziałem ortopedii,że ta operacja(je) są zbyt skomplikowane itp.Przekazywała mi to pani pielęgniarka,bo sam doktor po znieczuleniu mnie i założeniu sondy poprostu wyszedł,tłumacząc się, że ma pilny telefon.Już go do końca zabiegu nie widziałam.Wiem jednak od przyjaznych mi osób pracujących w szpitalu,w którym i ja pracuję od wielu lat,że pan doktor się na mnie obraził.Czy ktoś to rozumie????Na mnie się obraził,bo dążyłam do udzielania pomocy mojemu mężowi, który jest w bardzo ciężkiej,bolesnej sytuacji.Szkoda , że nie obraził się na nasze pieniądze za wizytę prywatną!!!To ja i mój mąż czujemy się obrażeni za robienie nam nadziei,za zwodzenie w czasie,za zrobienie nas,szczerze mówiąc na szaro.Pan doktor Grabarczyk jest nie godnym zaufania i szacunku lekarzem,chociaż na początku nie dawałam złego słowa na niego powiedzieć i bardzo w imieniu męża i swoim na tego lekarza
liczyłam.Że nikt mnie nie powiadomił,nie zadzwonił w między czasie,że mój mąż nie będzie operowany.Jestem w totalnym szoku!!!Przecież gdybym nie miała teraz tego zabiegu termolezji to nadal bylibyśmy w nie wiedzy,że pan doktor"olał " mojego męża i czekalibyśmy nadal na operację.Zero zaufania do takich lekarzy.Wstyd!

Polecam z Całego serca! Gdy oglądałam serial The Good Doctor nie wyobrażałam sobie ze takie rzeczy mogą dziać się w realnym życiu, nie wyobrażałam sobie tego aż do minionego poniedziałku. Okres ostatnich 2 tygodni był dla mnie czymś okropnym. Przepuklina kręgosłupa i rwa powodująca ból tak mocny ze nie byłam w stanie normalnie funkcjonować, trafiłam do szpitala w celu zmniejszenia bólu lekami . Doktor Grabarczyk przyszedł do mnie na oddział, porozmawiał i podjął szybką konkretną decyzje „Mogę Panią jutro zoperować”. Bardzo się bałam, ale mimo strachu zgodziłam się. Teraz jestem 2 dni po zabiegu a już wiem ze była to jedna z najlepszych decyzji jakie podjęłam w życiu. Lekarz konkretny, sympatyczny, profesjonalny i doskonały w tym co robi. Jeśli ktoś na niego kiedykolwiek trafi to bezzastanowienia można oddać się w jego ręce!

Moja Mama jest pacjentką Pana Doktora.Jest to bardzo dobry neurochirurg,miły,uprzejmy,z poświęceniem.Polecam Pana Doktora.

Super lekarz. Jestem po operacji usunięcia torbieli koloidowej trzeciej komory i jestem szczęśliwa. Ból w końcu minął A Pan doktor przed operacją wszystko mi wyjaśnił po operacji przyszedł z informacjami z czasu operacji. Rzetelnie i dokładnie wszystko wyjaśnił. Bardzo dobry specjalista!!!

Czy ktoś może podać nr tel do gabinetu prywatnego do doktora Grabarczyka w olsztynie.Bede bardzo wdzięczna dziękuję z góry

Super lekarz godny polecenia znający się na swojej pracy Miły i sympatyczny potrafi wszystko wytłumaczyć dla pacjenta a to rzadkość w tych czasach

Wspaniały specjalista. Wybawił mnie od nerwu twarzowego. Cierpiała od lat. W szpitalu bardzo miła atmosfera. Bardzo miłe panie pielęgniarki. Dziekuje

Jestem bardzo zadowolona z opieki i szczęśliwej operacji dzięki której szybko powróciłam do zdrowia. Jestem po operacji cieśni nadgarstka. Ręka mnie nie boli.

Kompetentny i uprzejmy. W poradni ma dobre opinie. Czekam na operację szpitalu UWM. Myślę że będzie dobrze. Jestem pełna nadziei.

Polecam tego lekarza. Młody ale jakże kompetentny specjalista, dobry człowiek

Polecam tego lekarza. Młody ale jakże kompetentny specjalista, dobry człowiek