Witam, podchodzę do opini o lekarzach zamieszczanych w internecie ostrożnie bo dwa razy już miałem niemiłą niespodziankę. Ale nie miałem się kogo doradzić o dobrego lekarza bo oczywiście pani na infolini luksmedu zawsze twierdzi, że wszyscy lekarze tam pracujący są najwspanialsi i nie ma lepszych i gorszych. Ostatecznie zapisałem się do doktora Łukasza Hawryluka na Domaniewską - czekałem na wizytę prawie 2 miesiące. Pod gabinetem dowiaduję się, że jest 20 minut opóźnienia i od razu psuje mi to nastrój. Ale inni widzę siedzą spokojnie i nie narzekają, pewnie przyzwyczajeni. Po kilku zdaniach zamienionych z Panem doktorem widzę, że jest jakoś inaczej. Wyraźnie odnoszę wrażenie, że mu zależy aby mi pomóc. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył, wypytał, dokładnie zbadał, a potem zaczął mi stawiać wymagania co mam zrobić do następnej wizyty aby to miało jakiś sens, a nie żeby tylko leki przepisywać. Teraz wiem skąd opóźnienie. Siedziałem 25 minut a zleciało mi bardzo szybko. Człowiek jakoś tak podbudowany od niego wychodzi i czuje że był u lekarza.

W dzisiejszych czasach trudno o lekarza takiego jakim jest dr. Łukasz Hawryluk. Niesamowity spokój jaki bije od niego powoduje, że po kilku minutach człowiek czuje się zaopiekowany. Doktor już po pierwszej rozmowie, bardzo mnie uspokoił, jego wiedza w swojej dziedzinie jest bardzo duża, a co za tym idzie można odczuć, że jest się w dobrych rękach, skrupulatny, dociekliwy i bardzo sympatyczny! Z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, kto szuka świetnego kardiologa! Podsumowując dla mnie to jeden z tych lekarzy o którym można powiedzieć "ten albo żaden inny". Jestem mu ...

W dzisiejszych czasach trudno o lekarza takiego jakim jest dr. Łukasz Hawryluk.
Jestem mu bardzo wdzięczna za to co dla mnie zrobił.

Doktor jest Aniołem Stróżem zesłanym na ziemię. Jego złote ręce leczą ciało, a ogromne ciepło i spokój duszę. Ma dużą wiedzę i potrafi ją przedstawić w przyswajalny sposób. Naprawdę lekarz godny polecenia. Doktorze serdecznie dziękuję

Doktorze serdecznie dziękuję

Doktor Hawryluk zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Ogromna ilość wiadomości jakimi zasypał mnie na wizycie była podana w bardzo przystępnej formie i zrozumiale. Ponadto jest bardzo skrupulatny. Niekwestionowanym atutem jest to, że doktor Hawryluk stwarza w gabinecie przyjemną atmosferę, jest uprzejmy i elegancki. Aż chce się chodzić do takich specjalistów

Wspaniały lekarz, któremu zawdzięczam zdrowie. Bardzo szybko zadziałał kiedy przyszłam. Zaniepokoiły go moje wyniki. Okazało się że groził mi zawał, przed którym mnie uratował.

Rewelacyjny lekarz! Świetne podejście do dzieci. Nasza 2,5 letnia córeczka paniczne bała sie wizyt lekarskich dopóki nie trafiliśmy do Dr. Hawryluka. Uśmiechnięty, spokojny a jednocześnie mega profesjonalny z niesamowita wiedza. Polecam!!!!😊

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz. Rzadko chodzę do lekarza, bo nie chorowałam. W tym roku miałam przeciągający się problem z chorobą, dwaj poprzedni doktorzy nie pomogli mi. Przypadkiem trafiłam na doktora Hawryluka. Nie spieszył się mimo tłumu pod drzwiami. Wypytał o wszystko, zbadał mnie dokładnie jak nigdy wcześniej żaden doktor. Powiedział co mam robić i jakie leki brać. Po trzech dniach byłam zdrowa. Bardzo jestem wdzięczna doktorowi.

Chyba pierwszy lekarz ( oprócz mojego pediatry dawno temu :) ), którego dobrze wspominam. Naprawdę mnie wysłuchał i zbadał. Czepia się każdego słówka i drąży temat. Znalazł przyczynę dolegliwości i teraz jest dobrze. Wcześniej dostawałam od lekarzy tylko tabletki jak się okazało bez sensu. Przyjmuje na Racławickiej w Luxmedzie ale nie można się tu zapisać. Trzeba zadzwonić na infolinię i jak jest to przyjmie. K.

K.

Szanowny Panie doktorze. Nie wiem czy zagląda Pan czasem na tę stronę. Trafiłam do Pana przez przypadek w dniu 10 kwietnia br. z mężem. Dziękuję za rozmowę z mężem. Mniemam, że była Mu ona bardzo potrzebna. Przeziębiona emerytka.

Pan doktor Hawryluk postawił dobrą diagnozę problemu, z którym borykam się od prawie 2 lat. Posiada dużą wiedzę, a przy tym jest sympatyczny i naprawdę jest najpierw człowiekiem a dopiero potem lekarzem. Dziękuję i polecam. Pacjentka Mariola.