dr n. med. Łukasz Jasekdr n. med. Łukasz Jasek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Łukasz Jasek

Neurolog

Na co dzień pracuję w Klinice Neurologii Szpitala im. Barlickiego w Łodzi. Specjalizuję się w leczeniu pacjentów chorujących na stwardnienie rozsiane. Prowadzę terapię chorych z bólami kręgosłupa i zespołami korzeniowymi (np. rwa kulszowa, rwa ramienna). Prowadzę rehabilitację met. McKenziego. Zajmuję się leczeniem bólów głowy oraz innych schorzeń układu nerwowego tj. padaczka, choroba Parkinsona, choroba Alzheimera, polineuropatie (m.in. polineuropatia cukrzycowa) i choroby naczyniowe mózgu.

Dziś po raz pierwszy trafiłem do Pana dr Jaska. Od 15 lat leczę się na padaczkę która w ostatnim czasie nasiliła intensywność ataków (utraty przytomności i świadomości). Dr Jasek z wielką uwagą wysłuchał historii mojej chory po czym zadał mi wiele konkretnych pytań które pozwoliły mu na pełniejsze zrozumienie problemu. Zostałem poddany badaniu a później dokładnie poinformowany jakiego rodzaju jest padaczka która mnie dotknęła a także co zrobić aby była ona skuteczniej kontrolowana. Pomimo dość młodego wieku Pan dr Jasek zaimponował mi wiedzą i fachowym podejściem do pacjenta, poświęcił mi sporo swojego czasu co oznacza że najważniejszy jest dla niego pacjent. Po latach tułaczki od lekarza do lekarza mam nieodparte wrażenie że trafiłem do właściwego człowieka. Mam nadzieję że wdrożone leczenie i zalecenia przełożą się na poprawę komfortu mojego życia. Jeśli szukacie lekarza który Was wysłucha, zrozumie i z przekonaniem wdroży odpowiednią terapię to dr Jasek wydaje się być doskonałym wyborem.

Do neurologa Pana dr. Łukasza trafiłem przez przypadek. Po wstępnych badaniach i diagnostyce wykluczającej (rezonans i EMG) krótka hospitalizacja ustalająca ostateczne rozpoznanie. Partnerskie potraktowanie pacjenta pozwalające na dobór skutecznego oraz oszczędzającego leczenia dostosowanego do występujących objawów. Brak rutyny pozwalający na indywidualne podejście do pacjenta oraz poszukiwanie nietypowej diagnozy. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Łódź"?

Łagiewnicka 54/56 lok. 111
91-458 Łódź
III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź
Cyprysowa 18
Łódź
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne Verbena"
ulica Krakowska 9/-
96-200 Rawa Mazowiecka
NZOZ Centrum Medyczne As Medica sp. z o.o.
ulica Łódzka 82/84
95-100 Zgierz
NZOZ PROMED Przychodnia Lekarza Rodzinnego i Zespół Specjalistycznych Poradnii Lekarskich
ulica Jana Pawła II 65 A
62-510 Konin