dr n. med. Łukasz Jasekdr n. med. Łukasz Jasek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Łukasz Jasek

Neurolog

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizację z neurologii zdobyłem w 2012 roku. Tytuł doktora nauk medycznych osiągnąłem w 2013 za dyzertacją „Analiza obrazu rezonansu magnetycznego u chorych z postacią późną stwardnienia rozsianego”. Jestem autorem licznych prezentacji przedstawianych na zjazdach naukowych. Na co dzień pracuję w Klinice Neurologii Szpitala im. Barlickiego. Specjalizuję się w leczeniu pacjentów chorujących na stwardnienie rozsiane. Prowadzę terapię chory...

Godny polecenia , kompetentny , uprzejmy ,serdeczne podejscie do pacjeta, tlumaczenie choroby i sposob leczenia bardzo przystepny

Pan Łukasz lekarz z powołania zna się na tym co robi .Rzeczowa rozmowa konkretne porady. Miły, tworzy przyjazną atmosferę w gabinecie z dużym zaangażowaniem poświęca czas pacjentowi

Wspaniały lekarz, rzetelny, konkretny. Odpowiada na każde pytanie, cudowne podejście do pacjenta. Polecam

bardzo miły i co najważniejsze skuteczny lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta co czasem w naszym mieście tego brakuje. Dobrze wszystko wyjaśnione, polecam Pana doktora

polecam doświadczenie Pana doktora, jestem w pełni zadowolony z wizyty gdzie można bez problemów i skrępowania zadać pytanie i uzyskać normalną odpowiedź co się dzieje. Pana doktor jest niezwykle pomocny i przyjemny, a nade wszystko umie pomóc.

Dziś po raz pierwszy trafiłem do Pana dr Jaska. Od 15 lat leczę się na padaczkę która w ostatnim czasie nasiliła intensywność ataków (utraty przytomności i świadomości). Dr Jasek z wielką uwagą wysłuchał historii mojej chory po czym zadał mi wiele konkretnych pytań które pozwoliły mu na pełniejsze zrozumienie problemu. Zostałem poddany badaniu a później dokładnie poinformowany jakiego rodzaju jest padaczka która mnie dotknęła a także co zrobić aby była ona skuteczniej kontrolowana. Pomimo dość młodego wieku Pan dr Jasek zaimponował mi wiedzą i fachowym podejściem do pacjenta, poświęcił mi sporo swojego czasu co oznacza że najważniejszy jest dla niego pacjent. Po latach tułaczki od lekarza do lekarza mam nieodparte wrażenie że trafiłem do właściwego człowieka. Mam nadzieję że wdrożone leczenie i zalecenia przełożą się na poprawę komfortu mojego życia. Jeśli szukacie lekarza który Was wysłucha, zrozumie i z przekonaniem wdroży odpowiednią terapię to dr Jasek wydaje się być doskonałym wyborem.

Do neurologa Pana dr. Łukasza trafiłem przez przypadek. Po wstępnych badaniach i diagnostyce wykluczającej (rezonans i EMG) krótka hospitalizacja ustalająca ostateczne rozpoznanie. Partnerskie potraktowanie pacjenta pozwalające na dobór skutecznego oraz oszczędzającego leczenia dostosowanego do występujących objawów. Brak rutyny pozwalający na indywidualne podejście do pacjenta oraz poszukiwanie nietypowej diagnozy. Polecam!