Łukasz Jaśkiewicz

Dietetyk

Długo wyczekiwane spotkanie,ale warte jak najbardziej polecenia innym!.Czlowiek,który pasjonuje się tym,co robi,a tego nie da się wyuczyć.Cierpliwy,bardzo fachowo odpowiadający na moje niecierpliwe pytania już na 1 spotkaniu.Dobry kontakt w trakcie prowadzenia kuracji.Dieta bardzo mi odpowiadająca,korygowana sukcesywnie co 3 tyg.Bilans -12kg.w 5 m-cy.Ja zadowolony jestem i z efektu i z wiedzy,jaką wyniosłem współpracując z nim..Andrzej Surowiecki.

Dla wymagających klientów w zakresie wspomagania w sporcie szczerze polecam, pasjonat w 100%, fachowiec w 200% :) Polecam wymagającym zaawansowanej porady i diety sportowej. Jędrzej

Godny polecenia, bardzo skrupulatnie wykonane wywiady. Dieta umiejętnie dobrana, zgodna z moimi upodobaniami - polecam tego człowieka.