Łukasz Jaśkiewicz

Dietetyk

Pomoc w doborze diety tri. Świetnie rozpisane żywienie w trakcie zawodów. Analiza składu ciała wraz z zaleceniami bardzo fajnie wytłumaczone. Polecam! N

Redukcja przebiegła pomyślnie, dużo wskazówek i rad do jadłospisu i treningu. Duży plus za poświęcony czas poza samą wizytą, ale podczas masy pytań podczas całej współpracy. Pomimo 2 dni opóźnienia plan mi się podobał i co ważne było dopasowany w 100% do systemu życia, pracy. Polecam!

Odradzam korzystanie z usług Pana Łukasza Jaśkiewicza. Nigdy (!) nie wykonał na czas tego do czego się zobowiązał. Zawsze musiał być ponaglany i ciągle przesuwał terminy. Jeśli chodzi o umówione spotkania telefoniczne, pan Jaśkiewicz NIGDY nie zadzwonił o ustalonym terminie. O ile w ogóle raczył o tym terminie pamiętać co się zdarzało bardzo rzadko, zwykle przesuwał na inną godzinę, potem znów przesuwał, a potem zwyczajnie nie pojawiał się. Brak jakiegokolwiek poczucia obowiązku. Będąc zlekceważonym po raz n-ty postanowiłem zrezygnować całkowicie z usług pana Łukasza, o czym go poinformowałem, nie podając powodów rezygnacji. Poprosiłem także o zwrot nadpłaty na kolejny miesiąc usługi. Pan Łukasz zgodził się zwrócić pieniądzem a następnie oczywiście zwrotu nie dokonał. Ponaglany prze 3 miesiące albo nie odpowiadał na emaile, albo oferował dziecinne tłumaczenia jakoby to moje pieniądze były na jakimś koncie, do którego on obecnie nie ma dostępu -- żenujące. Zatrudniłem więc kancelarię adwokacką która dochodziła moich roszczeń. Dopiero wówczas, kiedy pan Łukasz zorientował się, że przegra sprawę, i poniesie koszty postępowania sądowego, zwrócił pieniądzem co trwało prawie pół roku. Jeszcze raz odradzam stanowczo korzystania z usług pana Jaśkiewicza. Z tak lekceważącym podejściem do klienta nie spotkałem się w życiu nigdy!

Długo wyczekiwane spotkanie,ale warte jak najbardziej polecenia innym!.Czlowiek,który pasjonuje się tym,co robi,a tego nie da się wyuczyć.Cierpliwy,bardzo fachowo odpowiadający na moje niecierpliwe pytania już na 1 spotkaniu.Dobry kontakt w trakcie prowadzenia kuracji.Dieta bardzo mi odpowiadająca,korygowana sukcesywnie co 3 tyg.Bilans -12kg.w 5 m-cy.Ja zadowolony jestem i z efektu i z wiedzy,jaką wyniosłem współpracując z nim..Andrzej Surowiecki.

Godny polecenia, bardzo skrupulatnie wykonane wywiady. Dieta umiejętnie dobrana, zgodna z moimi upodobaniami - polecam tego człowieka.

Dla wymagających klientów w zakresie wspomagania w sporcie szczerze polecam, pasjonat w 100%, fachowiec w 200% :) Polecam wymagającym zaawansowanej porady i diety sportowej. Jędrzej