lekarz Łukasz Jendrzejewski

Zupełnie nie rozumiem skąd się wzięły krytyczne opinie. Pan doktor miły, życzliwy, kompetentny - mimo że na co dzień nie jest jego pacjentką, to poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam.

Polecam wszystkim Pana Dr. Łukasza zarówno jako lekarza internistę jak i specjalistę. Jestem pacjentem od dobrych kilku lat i ze strony tego Pana nie spotkało mnie nic negatywnego. Jest konkretny i należy słuchać co mówi . Ja nie mam absolutnie żadnych problemów w komunikacji z Panem Doktorem. Polecam

Jestem po teleporadzie, wszak uszy przez telefon widzą pacjenta, badają, leczą. Pacjent zgłasza, że źle się czuje, ma duszności, a pan doktor zapisuje lek, który można kupić bez recepty. Na odczepkę. Zero empatii, jakby za karę był lekarzem.

Jestem po teleporadzie, wszak uszy przez telefon widzą pacjenta, badają, leczą.

Nie polecam tego lekarza. Zero empatii, traktuje pacjenta jak zło konieczne. Może weterynaria byłaby lepszym wyborem dla tego pana...? Oczywiście ta opinia dotyczy wizyty na NFZ, bo prywatnie może jest inaczej. Nie wiem też jakim jest specjalistą i nie dowiem się już, bo z usług tego lekarza nie zamierzam więcej korzystać.