dr n. med. Łukasz Kaska

Chirurg ogólny

Najlepszy lekarz,jakiego znam.Mnie również uratował życie-4 dni temu ,5.06.2017 miałam mankietową resekcję żołądka, pierwszy etap,kolejny zaplanowany to gastric bypass.Nawet po wyjściu ze szpitala jest się pod stałą opieką Pana doktora.Podzielam inne opinie,to anioł,lekarz z powołania.Dziękuję, Panie Doktorze.Wdzięczna pacjentka Bernadeta

Wspaniały lekarz - cierpliwie tłumaczył cały przebieg kuracji, odpowiadała na najgłupsze pytania, rzetelny, kompetentny. Właściwy człowiek na właściwym miejscu - tacy powinni być wszyscy lekarze!

Wspaniały profesjonalista = przewodzący znakomicie zgranemu i młodemu zespołowi fanatycznych entuzjastów skomplikowanej (lecz bardzo życzliwej KAŻDEMU pacjentowi) chirurgii (oprócz Niego w pamięć mi zapadły Panie : dr MONIA i Dominika oraz Magda). Dziękuję JEMU z Zespołem za operacyjne pokonanie 13 września 2010 mojej upierdliwej i wyniszczającej cukrzycy; zwałowanej trującym (fizykę i psychikę 190-cm cielska) tłuszczem. ŚWIATOWA KLASA UMIEJĘTNOŚCI SKUTECZNEGO PRZEPROWADZANIA SKOMPLIKOWANYCH OPERACJI (nie tylko bariatrycznych) w skromnych warunkach Akademii Medycznej w Gdańsku. Oby dożywotnio ratował POLSKIE zdrowia i życia w Gdańsku - ale za godziwsze pieniądze szpitalne i osobiste z ...

Oby dożywotnio ratował POLSKIE zdrowia i życia w Gdańsku - ale za godziwsze pieniądze szpitalne i osobiste z (oby) zdrowiejacego budżetu Ministra Zdrowia.
Jednocześnie niezwykle skromny, pracowity i rzeczowy człowiek.
Nie tylko dla mnie WZÓR = z rodowodem jeszcze z chirurgii na ul. Łąkowej.
Lotczik Matwiej

Wspaniały człowiek przede wszystkim. Kompetentny, zainteresowany pacjentem lekarz. Zdecydowanie polecam każdemu.

TO NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO W ŻYCIU SPOTKAŁAM.JEST DOSKONAŁYM CHIRURGIEM I WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM.

Wspaniały lekarz,sympatyczny i wzbudzajacy zaufanie.Dziękuje Panie Doktorze i pozdrawiam Danuta Lipinska

Bardzo dobry "operator", szanuje pacjenta. również kontakt po zabiegu jest bardzo dobry, odbiera prywatny telefon, nie ma problemu, żeby umówić się na bezpatną konsultację.

Dał nam grubasom - nie jedno , drugie życie. Chwała mu za to !

Dał nam grubasom - nie jedno , drugie życie. Chwała mu za to !

Wspanialy chirurg, ktory niewatpliwie uratowal mi zycie! Aniol a nie czlowiek

Wspanialy chirurg, ktory niewatpliwie uratowal mi zycie! Aniol a nie czlowiek

No po moim doświadczeniu z dr Kaska to mam wrażenie, że chyba sam sobie wypisał te komentarze. Nigdy, przenigdy nie poleciłabym go nikomu, w trakcie wizyty zachował się skandalicznie, hamsko i prostacko. Nie chce opisywać szczegółów wuizyty, bo mam z nią związane jedne z najgrorszych wspomnień w życiu, ale za to jak postąpił z pacjentem osobiście odebrałabym mu uprawnienia do wykonywania zawodu żeby nigdy nikogo nie załamał psychicznie swą ironiczną diagnozą, zachowaniem i zepchnięciem pacjenta na samo dno traktując go jak jakiś numer statystyczny niegodny jego uwagi!!!