lek. med. Łukasz Kasprzak

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Takich lekarzy jak dr. Łukasz Kasprzak jest nie wielu. Zna się na swojej pracy, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Nie zbywa pacjenta po 5 minutach wizyty. Bardzo dokładnie obejrzał kolano mojej córki, wykonał USG i powiedział co dalej. Skończyło się na artoskopii. Ale gdyby nie dobrze postawiona diagnoza przez doktora to do tej pory byłybyśmy w punkcie wyjścia. Dr. Łukasz Kasprzak to dobry lekarz i równie dobry człowiek Polecam z całego serca

Dr. Łukasz Kasprzak to dobry lekarz i równie dobry człowiek
Polecam z całego serca

Kilka miesięcy temu miałam 2 zabiegi na zespół cieśni nadgarstka obydwu rąk. Operacje przeprowadził Pan Doktor Kasprzak. Jest to Lekarz z powołania, bardzo kompetentny, wszystko dokładnie wyjaśnił, rzetelnie poprowadził przez caly okres leczenia. Zabiegi bez komplikacji wręcz "koronkowa robota" :) To osoba z dużą empatią, sympatyczna, ma bardzo dobre podejście do swoich pacjentów. To profesjonalny Ortopeda, który na pierwszym miejscu stawia dobro i zdrowie pacjenta i na tym głównie skupią swoją uwagę. Najlepszy Lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia wart polecenia wszystkim, którzy mają problemy ortopedyczne. Polecam !!!!

Doktor Kasprzak podjął się zoperować nadgarstek, w którym po złamaniu i założeniu gipsu doszło do przemieszczenia kości i ucisku nerwu. To bardzo kompetentny ortopeda, który w przystępny sposób informuje pacjenta o chorobie i możliwym leczeniu. Doktor Kasprzak zdiagnozował również cieśń nadgarstka, co było przyczyną ucisku nerwu i drętwienia i bólu ręki. Przeprowadził pomyślnie zabieg, po którym ustąpiły te dolegliwości. Wysoka kultura osobista, empatia i zaangażowanie to miłe uzupełnienie do fachowości. Szczerze polecam tego lekarza.

Wspanialy i profesjonalny lekarz. Słucha pacjenta , zadaje pytania i szczegółowo analizuje problem. Bardzo mi pomógł wykonując artroskopie kolana. Godny polecenia , napewno do niego powrócę w razie problemów .

PROFESJONALISTA w każdym calu. Lekarz naprawdę zainteresowany schorzeniem pacjenta, niezwykle uprzejmy i wyrozumiały. Wizyta bez pośpiechu, wszystko dokładnie omówione. W razie potrzeby w kontakcie z pacjentem. Jestem niesamowicie zadowolony z przeprowadzonej przez doktora artroskopii kolana. Lekarz naprawdę godny zaufania. Polecam!

Bardzo kompetentny lekarz, zna się na tym co robi, wyczerpująco omawia problem schorzenia oraz ewentualną rehabilitację. Jako jeden z niewielu lekarzy na Aleksandrowicza (na ortopedii) profesjonalnie podchodzi do pacjentów z każdym z osobna pacjentem rozmawia podczas obchodów i pyta o problem. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Gorąco polecam. Wykonał mi doskonale operację (złamanie z przemieszczeniem), z czystym sumieniem polecam dr Łukasza Kasprzaka