lek. med. Łukasz Kasprzak

Ortopeda, Chirurg ortopeda

Bardzo kompetentny lekarz, zna się na tym co robi, wyczerpująco omawia problem schorzenia oraz ewentualną rehabilitację. Jako jeden z niewielu lekarzy na Aleksandrowicza (na ortopedii) profesjonalnie podchodzi do pacjentów z każdym z osobna pacjentem rozmawia podczas obchodów i pyta o problem. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Gorąco polecam. Wykonał mi doskonale operację (złamanie z przemieszczeniem), z czystym sumieniem polecam dr Łukasza Kasprzaka