lekarz Łukasz Kilarskilekarz Łukasz Kilarski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lekarz Łukasz Kilarski

Psychiatra, Wizyty domowe

Doświadczenie praktyczne zdobyłem ucząc się w Klinice Psychiatrii w Tarnowskich Górach.
Ponadto pracowałem i szkoliłem się odbywając staże w oddziałach ...

Ponadto pracowałem i szkoliłem się odbywając staże w oddziałach psychiatrycznych, psychiatrycznych dla chorych somatycznie szpitali takich jak: Szpital Psychiatryczny w Toszku, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. NMP w Częstochowie, Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej, Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku. Konsultuję pacjentów w różnych oddziałach szpitalnych dla lekarzy innych specjalności.
Na problemy pacjenta zawsze patrzę całościowo, uwzględniając wszystkie aspekty medyczne, środowiskowe, rodzinne.
Cena wizyty w Przychodni Medicus: 150zł.

Więcej informacji na mojej stronie internetowej: www.psychiatragliwice.pl

bardzo pomocny, miły i rzeczowy człowiek. Widać wiedzę, profesjonalizm lekarza i odpowiednie podejście nie tylko do problemu ale do człwoieka. Dziękuję Panie doktorze za pomoc