Łukasz Kisieliński

Fizjoterapeuta

Pomógł mi z moim barkiem. Ból był bardzo dokuczliwy i przeszkadzał w codzienności. Teraz prawie go nie odczuwam. Polecam Pana Łukasza.

Bardzo dobry rehabilitant. Pomogl mi z moim kolanem. Mialam zwichnieta rzepke. Pan Lukasz przygotowal mi zestaw cwiczen po ktorych widze ogromna poprawe. Pelen profesjonalizm. Polecam tego rehabilitanta.

Świetny rehabilitant. bardzo mi pomogl. Widze znaczna roznice. kolano wreszcie wraca do normy.

Pelen profesjonalizm. Ten chlopak wie o co chodzi!!! Dziekuje!

Pelen profesjonalizm. Ten chlopak wie o co chodzi!!! Dziekuje!

Mialam zaburzenia jak to mowili lekarze nerwu strzalkowego. Stopa mi opadala i mialam problemy przy chodzeniu. Juz po pierwszej wizycie u Pana Lukasza czulam roznice. Po serii 10 wizyt stopa ma duza sile oraz ten sam zakres ruchu co wczesniej. Serdecznie dziekuje i polecam wszystkim Pana Lukasza. Pelen profesjonalizm.

polecam. pelen profesjonalizm. po kazdej wizycie mialem dokladne testy przeprowadzone przez pana lukasza. po 2 tygodniach terapii znaczna poprawa. dziekuje.

ten pan wie co robi. jak najbardziej godny polecenia

ten pan wie co robi. jak najbardziej godny polecenia

Świetne podejście do pacjenta, w dodatku niezwykle uprzejmy

Świetne podejście do pacjenta, w dodatku niezwykle uprzejmy

mlody, niezwykle sympatyczny i fachowy rehabilitant. Zabiegi i cwiczenia jakie zalecil sprawily ze stan mojego kolana znacznie sie poprawil.

Pan Łukasz bardzo mi pomógł z moim barkiem. Podszedł do mojego problemu profesjonalnie. Przejżał całą dokumentacje i badania mojego barku po czym zakleił bark kolorowym plastrem kinezjoterapeutycznym i muszę przyznać, że od razu uśmierzyło to ból. Zademonstrował serie ćwiczeń po których bark już nie boli. Fizjoterapeuta godny polecenia