lekarz Łukasz Kopuliński

Ortopeda

Pan doktor Kopulinski jak najbardziej godny polecenia!!! Mlody czlowiek , bardzo zangazowany w swoja prace zna sie na tym co robi ciagle poglebia swoja wiedze na licznych sympozjach.Od razu poznal sie na moim schorzeniu pomimo ze lekarze ze slaska nie mogli sie dopatrzec co mi jest przez prawie rok..... widac ze to lekarz z powolania a nie kolejny konowal ktory uwaza sie za Boga. Goraco polecam Pana Lukasza!!!

Mam duże zaufanie do wiedzy i umiejętności Pana doktora , który operował mnie już dwukrotnie , wkrótce ? po raz trzeci. Wierzę mocno , że ból w końcu ustąpi. Miłe , serdeczne i sympatyczne traktowanie pacjenta , sprawia, że nawet operacyjne leczenie nie jest ,,bardzo przykre''. Polecam P. doktora wszystkim połamańcom Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Bardzo pozytywny czlowiek, kompetentny, a do tego skromny i uprzejmy. Takich lekarzy cenię. Polecam!

Nie polecam tego lekarza, chyba, że wizyta prywatna..wtedy jak najbardziej, ale tak poza tym to zdecydowanie nie..

Jak dla mnie bardzo dobry i zaangażowany nie tylko lekarz ale i człowiek (co niestety nie często idzie w parze). Mam do niego pełne zaufanie w sprawach związanych z chirurgią ortopedyczną.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa