lekarz Łukasz Kozyra

Lekarz rodzinny

Jestem zadowolony ,leczy moje dzieci od narodzin zawsze trafne diagnozy ,świetny pediatra .Natomiast jeśli chodzi o dorosłych to skromnie kieruje na badania specjalistyczne próbując leczyć sam .Lecz decyzje trafne ,nie faszeuje antybiotykami ,potrafi dogłębnie wytłumaczyc działanie przepisanych leków.Dzieci go bardzo lubią nie były nigdy zestresowane idąc na wizytę ,ma b. dobry personel.Nigdy nie czekałem do doktora w kolejce na umówioną wizytę mniej więcej wchodziłem do gabinetu o czasie.Zarejstrować na wizytę mozna zawsze w danym dniu - nie czeka sie jak w innych poradniach po 2-3 dni. Prawdziwy lekarz rodzinny, polecam.

Prawdziwy lekarz rodzinny, polecam.

Jestem pacjentem p. Kozyry odkąd weszła reforma zdrowotna. Potem dołączył mąż, potem kolejno dzieci (3). Cenię spokój, kompetencje i podejście do dzieci. Moje uwielbiają chodzić do lekarza, zawsze najpierw tak z nimi pogada, że się poczują swobodnie. Ważne dla mnie jest, że nie przesadza z lekami i antybiotykami, przepisuje te ostatnie rzeczywiście wtedy, kiedy jest konieczność (moje dzieci póki co miały tylko raz). Kilka razy przy dzieciach bardzo trafnie postawił diagnozę, choć objawy nie były jednoznaczne. Właśnie ze wzglądu na dzieci, cieszymy się, że mamy takiego lekarza!

Leczę się u doktora Łukasza od wielu lat wraz z całą rodziną, a mam 5 dzieci i nie zgadzam się z opinią, że nie ma podejścia do dzieci i że nie jest uprzejmy. Niektórzy mylą uprzejmość z wylewnością i wazeliną. No, ale dzięki Bogu mamy wolny kraj i wolny wybór.

Nie korzystam często, ale z dotychczasowych wizyt jestem zadowolony.

Nie korzystam często, ale z dotychczasowych wizyt jestem zadowolony.

znachor a nie lekarz. na początku wydaje się miły i dokładny ale po dłuższym czasie wychodzi z niego gbur. szczególne złe podejście do dzieci małych. wiele matek zabrało dzieci do innych przychodni. zdecydowanie odradzam tego lekarza. jeżeli amcie wybór to z tego lekarza nie korzystajcie...

Zdecydowanie odradzam. Zachowuje się bardziej jak czarownik niż lekarz. Oczywiście na wszelkiego rodzaju dolegliwości antybiotyk o szerokim spektrum działania. Ogólnie nie jestem zadowolony.

Znudzony, nieuprzejmy i niekompetentny. Choć praktykę we Wrocławiu ma dobrze zorganizowaną. Cóż z tego, gdy profesjonalnej porady zero.