dr n. med. Łukasz Kubaszewski

Ortopeda, Traumatolog

SUPER LEKARZ.Nie spotkałam jeszcze tak życzliwego i kompetentnego lekarza.Polecam wszystkim spotkać taką Osobę na swojej drodze .Pan Doktor to lekarz z powołania .Nie wiem jak udaje mu się przyjmować tylu pacjentów i godzić to z innymi obowiązkami (operacjami ,konsultacjami itp).Widać czasem,że jest zmęczony ale na pewno nie opryskliwy jak ktoś napisał.Mąż miał operację kręgosłupa, mnie pewnie też to czeka i nie wyobrażam sobie,żebym oddała się pod skalpel innego lekarza.Dużo zdrowia i sił życzymy p.dr Kubaszewskiemu i Z SERCA DZIĘKUJEMY.

Doktor godny polecenie. Wszyscy Ci, którzy wystawili negatywa chyba pomylili lekarza. Leczyłem się rok na kręgosłup u różnych lekarzy, i dopiero pan doktor Kubaszewski rozpoznał dolegliwość, kompleksowo podszedł do leczenia, jako pierwszy wytłumaczył o co chodzi w moim urazie i przeprowadził operację dzięki której nie dość że chodzę, to powoli wracam do sportu (głównie biegania) i służby, która jest bardzo wymagająca fizycznie. Polecam każdemu tego lekarza, bo takich już jest coraz mniej.

Po bezskutecznych wizytach u innych lekarzy,tylko dr Ł. Kubaszewski ,postawił właściwą diagnozę i po odpowiednich zabiegach wyleczył mnie z dolegliwości bólowych.Godny polecenia z wielkimi kompetencjami i wiedzą.

dzięki Panu Doktorowi mogę normalnie funkcjonować ,rozpoznał chorobę zastosował stabilizację kręgosłupa i życie wróciło do normy bardzo dziekuje

Bardzo dobry lekarz. U mnie diagnozował skomplikowaną i zaawansowaną dyskopatię. Wytłumaczył szczegółowo możliwości leczenia, właściwy sposób rehabilitacji i przede wszystkim bardzo dokładnie przejrzał obrazy z rezonansu. Cierpliwie i merytorycznie odpowiada na każde pytanie. Polecam

Cierpliwie i merytorycznie odpowiada na każde pytanie. Polecam

Doktor godny polecenia przede wszystkim kompetentny. Polecam ponieważ dużo się nachodziłem po różnych specjalistach bez rezultatu i odpowiedniej dni gnozy.

Do P. Doktora Kubaszewskiego bardzo trudno się dostać, ale kiedy pozna problem pacjenta potrafi w 100% się nim zająć i to poważnie i profesjonalnie!!!!!To dzięki temu P.Doktorowi odzyskałam siłę i wiarę.Bardzo dziękuję

goraco polecam dzieki p.doktorowi chodze

goraco polecam dzieki p.doktorowi chodze

jest bardzo dobrym specjalistą. Polecam tego lekarza.

jest bardzo dobrym specjalistą. Polecam tego lekarza.

Kompetencje i profesjonalizm na wysokim poziomie.Wspaniały lekarz i człowiek.Wzór dobrego lekarza.