lekarz Łukasz Kulak

Kardiolog

Wspaniały lekarz z rewelacyjnym podejściem do pacjenta , potrafi doradzić w każdej sytuacji jak i znaleźć rozwiązanie danego problemu. DZIĘKUJĘ , DZIĘKUJĘ , DZIĘKUJE... wdzięczna pacjentka z mężem oraz dzieciakami ! :)

Znakomity lekarz, godny polecenia, zajmuje się pacjentem tak jak powinien, pomaga nawet po wyjściu ze szpitala,potrafi doradzić, jest dostępny w każdej sytuacji.

Lekarz wyjątkowy. Potrafi znaleźć czas dla pacjenta, objaśnić dokładnie problem , a przede wszystkim jak ma się zachować pacjent po wyjściu z przychodni czy szpitala. Dziękuję Panie Doktorze! Wdzięczny pacjent Henryk Pawlusiak

Znakomity lekarz,uprzejmy miły,wszytko mi wytłumaczył, w mojej chorobie.Trafiłem do szpitala z własnej winy i sie tego wstydziłem,wysłuchał mnie i cierpliwie wszystko wyjasnił,a nie jak inni boczyli sie na mnie gdy ze mna rozmawiali. Kazdy moze popełniac błedy.DZIEKUJE MU ZA CAŁE LECZENIE

Lekarz godny polecenia ! Byłam pod Jego opieką w szpitalu i uwazam ,że jest najlepszy na oddziale kardiologii .Ma czas dla pacjenta i nie stroni od rozmowy z nim ,a to jest najważniejsze ! Wdzięczna pacjentka Beata Ludwikowska

Wdzięczna pacjentka Beata Ludwikowska

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Chrzanów"?

ZLA

Szpital Powiatowy w Chrzanowie