lekarz Łukasz Kwapisz

Najlepszy lekarz pediatra, super podejście do dzieci Odpowie na każde pytanie polecam serdecznie

Najlepszy lekarz pediatra, super podejście do dzieci
Odpowie na każde pytanie
polecam serdecznie

Najlepszy pediatra jakiego do tej pory spotkałam. Bardzo polecam ! Zawsze rzetelnie zbada dziecko od stóp do głów!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Uprzejmy, cierpliwy, zbadał, wyjaśnił co i jak, skierował na badania i zalecił kontrolę. Polecam Doktora Kwapisza!

Bardzo dobry lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta. Zaangażowany i sumienny. Szybka i trafna diagnoza. Bardzo serdecznie polecam.

Jestem zadowolony z wizyty jak i z badania, diagnozy, leczenia. Lekarz był sympatyczny ...............

Zgadzam się z poprzednią opinią. Mało sympatyczny, brak mycia rąk przed badaniami, no i stawianie diagnozy to śmiech na sali. Ostra angina, a Pan „Doktor” mówi, żeby poodkażać, najwyżej potem zobaczymy. Chcąc nie chcąc trzeba szukać innego lekarza, bo opcji na wyleczenie brak.

Nieuprzejmy, niekompetentny, złe diagnozy, zamiast sie dokrztałcać traci czas na strajki rezydentów. Najpierw trzeba coś umieć a później mieć wymagania. Nie polecam. Szkoda, że psuje opinie przychodni, gdzie reszta lekarzy jest bez zarzutu.