Specjalista ginekolog-położnik, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie pracuje w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zajmuje się m. in. diagnostyką i leczeniem schorzeń gruczołu piersiowego, ginekologią onkologiczną, chirurgią ginekologiczną mało inwazyjną. Uczestnik wielu kongresów oraz zjazdów naukowych w Polsce i za granicą. W 2013 uzyskał certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

DR ŁUKASZ LASKOWICZ – ZATRUDNIENIE:
Szpital Uniwersytecki CM UJ, Klinika Ginekologii i Onkologii

WYKSZTAŁCENIE:

Pan doktor jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

KWALIFIKACJE ZAWODOWE:

- diagnostyka i leczenie schorzeń gruczołu piersiowego
- ginekologia onkologiczna
- chirurgia ginekologiczna małoinwazyjna
- bolesne miesiączkowanie
- zaburzenia miesiączkowania
- niepowodzenia ciążowe
- patologia ciąży
- poród przedwczesny

Polecam Pana Doktora Laskowicza pod każdym względem, każda wizyta przebiega zawsze na najwyższym poziomie. Pan Doktor to lekarz z powołania. Najlepszy jakiego znam! Posiada ogromną wiedzę, jest bardzo dokładny i konkretny. Jako jedyny z wielu ginekologów zaproponował odpowiedni zabieg. Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam z całego serca.