Polecam. Zamiast głowić się, dwoić i troić w pojedynkę z pomocą pana Łukasza udało się ruszyć do przodu z problemem rodzinnym.

byłam zdziwiona brakiem kozetki i tajemniczych testów :) ale chyba bardzo dobrze się stało, że trafiłam do pana Łukasza. Konkretne podejście do problemu bez owijania w bawełnę, myślę, że dzięki temu udało mi się poradzić sobie z problemem z jego pomocą w dość krótkim czasie /choć drżę czy problem nie powróci, ale jak narazie - a minęły 2 miesiace - jest OK :) / polecam

No cóż, głaskanie po głowie to to nie było, i dalej trochę nie wiem jak to się stało, ale jest dobrze, a na pewno lepiej. Polecam jeśli coś was "gniecie".

Bardzo profesjonalny specjalista, zaangażowany, kompetentny, punktualny, z dużą wiedzą i doświadczeniem

pójście do psychoterapeuty nie było moim pierwszym z brzegu na rozwiązanie problemu, ale warto było - polecam.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Katowice"?

Stuktura - laboratotium psychoterapii

Katowice
Synergia Gabinet Psychoterapii i Rozwoju
Sądowa 5A
Jaworzno
Ośrodek Psychoterapii i Psychoprofilaktyki "zdrowa psychika"
40-952 Katowice