dr n. med. Łukasz Madany

Neurochirurg

Doktor Madany zoperował moje dziecko z poważną wadą mózgu która zagrażała nie tylko zdrowiu ale też życiu. Inni odmówili ze względu na ryzyko. Operacja została wykonana perfekcyjnie i teraz mam znowu zdrowe dziecko. Ogromnie dziękuję nie tylko za doskonale przeprowadzoną operację ale także za cierpliwą, długotrwałą opiekę po operacji. Było warto zaryzykować, bo nawet w naszym, trudniejszym przypadku, gdy organizm zareagował źle - udzielono córce tak troskliwej opieki że wszystko skończyło się dobrze. Jestem pełna podziwu dla ogromnej energii, zdolności i cierpliwości Pana Doktora!

DZIĘKUJEMY Panie doktorze za ratowanie naszego dziecka Igora. Jest Pan wielki. Polecam wszystkim którzy potrzebują wspaniałego neurochirurga. Wdzięczni rodzice

DZIĘKUJEMY Panie doktorze za ratowanie naszego dziecka Igora. Jest Pan wielki.
Polecam wszystkim którzy potrzebują wspaniałego neurochirurga.
Wdzięczni rodzice

Od lipca 2013 Dr. prowadzi naszą córkę. Mimo zabiegania w szpitalu zawsze znajdzie choć odrobinkę czasu ,żeby poświęcić nam czas i konkretnie odpowiedziec na nasze pytania. Nawet poza szpitalem!!Troskliwy z podejściem do dzieciaków i przede wszystkim świetny neurochirurg. Pacjentów traktuje równo - a sam Dr. również swoim zachowaniem do pacjentów przywraca wiarę w lekarzy!! Pozdrawiamy. Magda i Kornelia

Wspaniały młody lekarz.Uratował życie mojej dziewięcioletniej córeczce Izie i za to jesteśmy mu wdzięczni do końca życia.Wspaniały,przemiły człowiek.Pobyt na oddziale neurochirurgii dziecięcej w Szczecin Zdrojach wspominamy,jak pobyt w Leśnej Górze z serialu.Pielęgniarki przemiłe,kompetentne z p.Gosią na czele;)

Super lekarz.Uratował mojemu narzeczonemu życie kiedy po embolizacji naczyniaka doszło do wylewu.Asystował również przy jego kolejnych embolizacjach. Bardzo kompetentny i posiada jako jeden z nielicznych lekarzy bardzo cieple podejście do pacjenta i jego rodziny.Z czystym sumieniem polecam dr.Madany.

Bardzo dobry lekarz , uratował mi życie po pękniętym tętniaku w głowie . Jest miły i otwarty dla ludzi , nie wyróżnia pacjentów , zna się na swojej pracy , nie jeden lekarz może brać z niego przykład , takich lekarzy potrzebujemy .

Pan doktor asystował przy zabiegu mojej mamy, sympatyczny, świetny lekarz z prawdziwego powołania, doskonały fachowiec , a przede wszystkim wspaniały CZŁOWIEK!!! Spokojnie i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania i co najważniejsze pociesza i dodaje otuche rodzinie chorego. Podziękowanie W imieniu naszej mamy i żony Zuzanny Pasternak Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla Dr. Łukasza Madany zabieg był (w dniu 26.11.2011), Za zaangażowanie fachowość i profesjonalizm. Rodzina Pasternak i Możejko

Podziękowanie W imieniu naszej mamy i żony Zuzanny Pasternak

Podziękowanie W imieniu naszego Ojca i Męża Sławomira Datkiewicz Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla Dr. Łukasza Madany za uratowanie życia naszemu ojcu i Mężowi (w dniu 04.06.2012), Za zaangażowanie fachowość i profesjonalizm. Rodzina Datkiewicz

Podziękowanie
W imieniu naszego Ojca i Męża
Sławomira Datkiewicz
Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla Dr. Łukasza Madany
Rodzina Datkiewicz

Guz zwany oponiakiem 3,5x2,5 cm , to coś co przytrafiło się mojemu tacie. I to właśnie mistrzowskie ręce i kompetencje dr. Łukasza sprawiły że tata na drugi dzień po operacji już chodził. Czuje się dobrze. I drodzy państwo nie załamujcie się tylko udajcie się do niego. Dr Łukasz Madany pracuje na oddziele neurochirurgii SPSK nr 1 w Szczecinie przy ul. Unii Lubelskiej. Przemiły, inteligentny, uśmiechnięty, do tego z "mega" wiedzą. Pozdrawiam Doktorze. --- BoKos--

--- BoKos--

dziękuje panu doktorowi za szybką pomoc pan doktor Łukasz jest bardzo dobrym specjalistom bardzo troskliwym wyrozumiały i dzięki niemu wiemy co mojej córce dolega u córki wykryto zespól wąskich komór wiec polecam bardzo jeśli byście mieli wybierać się do niego zdecydowanie polecam pozdrawiam:)

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Szczecin"?

Korony Północnej 15a
71-771 Szczecin