dr n. med. Łukasz Madany

Neurochirurg

Cudowny lekarz i człowiek. Dziękuję za uratowanie syna, za udaną operację. Życzę Panu doktorowi sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Polecam z całego serca.

Cudowny lekarz i człowiek.
Dziękuję za uratowanie syna, za udaną operację.
Życzę Panu doktorowi sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
Polecam z całego serca.

Dr Łukasz Madany ma dany dar od Boga.Wiedza i umiejetności na bardzo wysokim poziomie,a przy tym skromność sprawiają,że jest nieprzeciętnym chirurgiem.Nasza wnuczka Nela miała to szczęście 18 grudnia 2020 być operowaną.Obecnie dochodzi do zdrowia.Wielkie podziękowania od rodziców i rodziny.

Polecam z całego serca Pana doktora. Jestem bardzo mu wdzięczna za pomoc jaką nam okazał. Dzięki niemu moje córeczki są już po operacji główek. Są piękne i zdrowe. Dobry człowiek i wspaniały lekarz. Profesjonalne podejście do małych pacjentów. Życzę Panu doktorowi dalszych sukcesów w pracy!!!

Wspaniały specjalista, kompetentny, profesjonalny, zaangażowany i oddany swojej pracy, a przy tym niezwykle skromny, ze wspaniałym podejściem do małego pacjenta. Dzięki Panu Doktorowi, córka otrzymała pilną pomoc pomimo szczególnie trudnego dla służby zdrowia czasu, czyli pandemii. Niesamowity człowiek. Dziękujemy raz jeszcze, Julia z mamą.

Polecam Pana Doktora, za jego ogromną wiedzę, fachowość, zaangażowanie oraz kompetencje. Pan doktor pomimo natłoku zajęć potrafi znaleźć chwile i odpowiedzieć na nurtujące pytania, pamięta każdego pacjenta i rozwiewa wszystkie wątpliwości rodzica. Oddałam w ręce Pana Doktora swojego 3 letniego synka i wiem, ze był w dobrych, jak nie najlepszych rękach!!! Polecam z całego serca i życzę Panu Doktorowi dalszych sukcesów! Pozdrawiamy wraz z małym pacjentem Bartkiem :)

MISTRZ CZYLI PAN DOKTOR MADANY NAJLEPSZY MOIM ZDANIEM NEUROCHIRURG W POLSCE POMÓGŁ MOJEMU SYNKOWI PROWADZI GO DO TEJ PORY OD 2017 MISTRZ W CAŁEJ OKAZAŁOŚCI. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE

Doktor Madany zoperował moje dziecko z poważną wadą mózgu która zagrażała nie tylko zdrowiu ale też życiu. Inni odmówili ze względu na ryzyko. Operacja została wykonana perfekcyjnie i teraz mam znowu zdrowe dziecko. Ogromnie dziękuję nie tylko za doskonale przeprowadzoną operację ale także za cierpliwą, długotrwałą opiekę po operacji. Było warto zaryzykować, bo nawet w naszym, trudniejszym przypadku, gdy organizm zareagował źle - udzielono córce tak troskliwej opieki że wszystko skończyło się dobrze. Jestem pełna podziwu dla ogromnej energii, zdolności i cierpliwości Pana Doktora!

DZIĘKUJEMY Panie doktorze za ratowanie naszego dziecka Igora. Jest Pan wielki. Polecam wszystkim którzy potrzebują wspaniałego neurochirurga. Wdzięczni rodzice

DZIĘKUJEMY Panie doktorze za ratowanie naszego dziecka Igora. Jest Pan wielki.
Polecam wszystkim którzy potrzebują wspaniałego neurochirurga.
Wdzięczni rodzice

Od lipca 2013 Dr. prowadzi naszą córkę. Mimo zabiegania w szpitalu zawsze znajdzie choć odrobinkę czasu ,żeby poświęcić nam czas i konkretnie odpowiedziec na nasze pytania. Nawet poza szpitalem!!Troskliwy z podejściem do dzieciaków i przede wszystkim świetny neurochirurg. Pacjentów traktuje równo - a sam Dr. również swoim zachowaniem do pacjentów przywraca wiarę w lekarzy!! Pozdrawiamy. Magda i Kornelia

Super lekarz.Uratował mojemu narzeczonemu życie kiedy po embolizacji naczyniaka doszło do wylewu.Asystował również przy jego kolejnych embolizacjach. Bardzo kompetentny i posiada jako jeden z nielicznych lekarzy bardzo cieple podejście do pacjenta i jego rodziny.Z czystym sumieniem polecam dr.Madany.