lek. dent. Łukasz Musiał

Kompetentny, doświadczony lekarz, odpowiedzi na pytania udzielane przez Pana doktora są bardzo merytoryczne. Zabieg usuwania ósemki szybki i bezbolesny. Profesjonalny, a przy tym miły. Polecam Pana doktora! :)

Lekarz godny polecenia. Wysoka kultura osobista oraz znakomite kwalifikacje zawodowe. Taki lekarz to skarb dla pacjenta oraz dla środowiska zawodowego.

Byłem u Pana Łukasza na chirurgicznym usunięciu ósemki.Zabieg przeprowadzony perfekcyjnie,lekarz ma super poczucie humoru i również super podejście do pacjenta a na dodatek znieczulenie jakie dostałem było bardzo dobre.Polecam.

Najlepszy dentysta u jakiego byłam. Pan doktor stawia dobro pacjenta na pierwszym miejscu. Nic a nic nie boli, a wizyta dzięki atmosferze jaką tworzy ten wspaniały człowiek to sama przyjemność . Do tego p.Łukasz wszystko dokładnie wytłumaczy, wysłucha pacjenta , patrzy na ogół sytuacji. Polecam wszystkim serdecznie :)

Najlepszy dentysta u jakiego byłam.
Pan doktor stawia dobro pacjenta na pierwszym miejscu.
Polecam wszystkim serdecznie :)