dr n. med. Łukasz Nagraba

Ortopeda

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych. Po wielu latach ciężkiego treningu mój łokieć doczekał się poważnej kontuzji. Łokieć tenisisty....niby NIC wielkiego a jednak utrudnił mi życie na ponad rok. Zastrzyki tzw. "blokada" nic nie pomogły. Załamany łapałem się wszystkiego aż...trafiłem na stronę www.czynnikiwzrostu.pl i na świetnego lekarza dr Łukasza Nagrabę. Młody lekarz z ambicjami, niesamowicie przyjemny w kontakcie, przejmujący się każdą dolegliwością. Lekarz z sercem...z powołania. Kilkukrotnie odwiedziłem go w Warszawie (pomimo, że jestem ze Szczecina). Było warto. Leczenie troszkę bolesne i niestety po zabiegu ręka była wykluczona z "życia" na dość długi czas. Później rehabilitacja ale...teraz już wróciłem do formy i do ukochanych treningów. Łokieć sprawny na 100%!!! Polecam tą metodę leczenia a w szczególności w wykonaniu dr Łukasza Nagraby. :) :) :) Norbert.

Zdecydowanie Polecam Pana Doktora! Trafiłam do Pana Doktora w szpitalu bródnowskim! Wtedy był (jak i teraz) bardzo miły, konkrety, z wiedzą i z ogromnym doświadczeniem. Zdiagnozował mój problem (złamanie kości łódkowej), a obecnie jestem pod Doktora kontrolą i opieką :) Dużym minusem jest to, że trzeba długo czekać, nawet w prywatnej klinice. ALE WARTO !

Daj nam Panie Boże jak najwięcej takich lekarzy. Profesjonalista, z doktoratem, a pomimo tego wszystko cierpliwie tłumaczy. Od razu zdiagnozował problem, potwierdzony dla pewności w USG. Wyleczył mnie szybko i sprawnie. Gorąco polecam.

Zostałem skierowany do Dr Nagraby przez innego lekarza, który powiedział, że jest to świetny specjalista. W rzeczy samej taka jest prawda. Lekarz okazał się bardzo miły, znający się na rzeczy. Oprócz tego mimo natłoku pacjentów miał czas żeby wszystko wytłumaczyć. Ostatecznie jego leczenie okazało się skuteczne, co jest najważniejszym wykładnikiem. Polecam tego lekarza innym pacjentom z czystym sumieniem. Miejmy nadzieje, ze większość młodej kadry lekarskiej będzie prezentować takie standardy leczenia.

Trafiłam do tego lekarza na ostry dyżur, udzielił mi wszelkich informacji, wszystko wytłumaczył, powiedział jak powinno wyglądać leczenie i co najważniejsze skierował od razu do odpowiedniego specjalisty, który akurat tym się zajmuje i umówił do niego na wizytę. Miałam szczęście, że zgłosiłam się na ostry dyżur w dniu, w którym przyjmował dr Nagraba.

Kompetentny, inteligentny i mimo wieku z ogromnym doświadczeniem. Bardzo szybko zdiagnozował moje schorzenie. Bardzo mi pomógł! A na dodatek jest niezwykle uprzejmy i muszę zaznaczyć, że badał mnie kompleksowo! nie powiem, że ma leczyć inne moje schorzenia nie związane z nogami, ale ma wiedzę również w innych obszarach i zwrócił moją uwagę na inne przypadłości. Polecam!

Kompleksowa dobra opieka - wiedza - kompetencja

Kompleksowa dobra opieka - wiedza - kompetencja

Mimo kolejek do Pana Doktora warto czekać. Od dawna leczono mnie z powodu bólu stawu kolanowego. Pan Doktor po pierwsze nie robił nic na ślepo, skierował mnie do b. dobrej specjalistki od USG a następnie wykonał zabieg, po którym wszelkie dolegliwości bólowe mi przeszły. Za każdym razem Pan Doktor tłumaczył kroki leczenia. Polecam

Lekarz z podejściem dobrym, kompetentny, nie zbywa pacjenta, leczę sie u niego, leczy także zachowawczo nie kieruje odrazu na operację. Rzeczowy i uprzejmy, odpowiada na każde pytanie pacjenta. Polecam.

od kilku lat miałam problem z łokciem, postawiono diagnoże łokieć tenisisty leczono mnie rehabilitacyjnie, przeszłąm też zabieg fali uderzeniowej, niestety nic nie pomagało trafiłam do dr Nagraby skierowana przez Ortopede z przychodni z Woli od razu zlecił badania, zakwalifikował do podania czynnikó wzrostu, wszystko wytłumaczył oraz dopilnował abym przeszła fachową rehabilitację ogólnie polecam za fachowość i podejście do pacjenta co w państwowej służbie zdrowia bywa niestety rzadkośćią

od kilku lat miałam problem z łokciem, postawiono diagnoże łokieć tenisisty
trafiłam do dr Nagraby skierowana przez Ortopede z przychodni z Woli

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)