lekarz Łukasz Nowakowski

Pan doktor Nowakowski to genialny lekarz. Jestem już po kilku wizytach i z całą pewnością mogę stwierdzić, że jest to lekarz godny polecenia, miły,dokładny, delikatny, a przy tym wszystkim widać, że posiada dużą wiedzę. Od innych pacjentek po operacjach także słyszałam same dobre opinie. Serdecznie polecam!

Wspaniały lekarz, zna się na tym co robi i ma wyjątkowo dobre podejście do pacjenta. Ja miałam z nim styczność na ginekologii operacyjnej w Klinice na Jaczewskiego. Jako jedyny wykazał inicjatywę i wyjaśnił dokładnie co się ze mną dzieje, zlecił dodatkowe badania, by mieć pewność, że po operacji nie dzieje się nic złego. Dopiero dzięki niemu poczułam się bezpieczna.

Oceniam bardzo dobrze dr.Nowakowskiego ,młody ale bardzo zdolny lekarz ,zna się na tym co robi .Dzięki niemu odważyłam się pójść na operację, dokładnie wytłumaczył mi cały zabieg i mu zaufałam a tak pewnie bym jeszcze borykała się z tą nieprzyjemną i wstydliwą chorobą. Polecam tego lekarza